Köydeki kimse ormana giremiyor! Tam 300 kişiyi yiyerek öldürdü, herkes diken üstünde

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 16, 2022 Yorum Yok

Dünyanın en tehlikeli hayvanları ortasında yer Meydan timsahlar, her Yıl binlerce kişinin vefatına neden oluyor. Nil Irmağı kıyısındaki bir köy ise timsah şiddetinden daha Çok nasibini almış durumda.

ŞU anne KADAR 300 KİŞİYİ YİYEREK ÖLDÜRDÜ

Köylüler tarafından aktarılan bilgilere nazaran Gustave ismi verilen efsanevi timsah şu anne kadar nehire çektiği 300 kişiyi yiyerek öldürdü. Timsahın yaraladığı insan sayısının kaç olduğu ise bilinmiyor.

TÜM TUZAKLARDAN KAÇMAYI BAŞARDI

Gustave ismi verilen timsah, kendisini yakalamaya giden bir belgesel takımının kurduğu bütün tuzaklardan kaçmayı başararak kendisine hayran bıraktı. Timsahın hem zeka hem de fizikî olarak diğer timsahlardan Fazla farklı olduğu belirtiliyor.

KİMSE ORMANA GİREMİYOR

Timsahın ününün yayılması nedeniyle Tanganyika Gölü yakınlarında ikamet eden köylüler Aka dehşet yaşıyor. Hatta köylülerin timsah korkusu nedeniyle ormanlık alana dahi giremediği gelen bilgiler ortasında.

KEÇİYİ YEM ETTİLER ancak ONA DA GELMEDİ

Ekipler timsahı yakalamak ismine bir keçiyi yem olarak koydu fakat timsah bu tuzaktan da kurtulmayı başardı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir