Konuta karınca için ihbara giden yetkililer çıktıklarında bütün dünyaya ihtarda bulundu: Artık ölümcül

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 02, 2022 Yorum Yok

Fransız Rivierası liman kenti Toulon’daki bir konuttan gelen ihbar üzerine harekete geçen Fransız ilim insanları, konutta keşfettikleri Ufak ateş karıncasının üstün kolonisi üzerinde çalışmaya yapmaya başladı. ilim insanları tarafından günlerce süren çalışmada bir birinci de ortaya çıkarılmış oldu.

İLK Defa GÜÇLÜ BİR İĞNEYE SAHİP KARINCA TESPİT EDİLDİ

Bilim insanları tarafından dünya genelinde şu anne kadar birinci Sefer kuvvetli bir iğne ve zehre sahip olan karınca tipi keşfedilmiş oldu. Şu anne kadar şimal Amerika, birkaç Pasifik Adası ve Avustralya’nın kimi bölgelerinde yaşayabileceği tespit edilen karıncanın, Öbür cinsleri bozup çoğalabileceği bilgisi nedeniyle bütün dünyaya ihtarda bulunuldu.

İNSANLAR ÜZERİNDEKİ TESİRİ TAM NET DEĞİL

Fransız ilim insanları tarafından yürütülen çalışmada karıncanın zehrinin tesirine ait de bilgilere ulaşıldı. Şu anne kadar kedi ve köpekleri Lakin edebildiği ya da öldürebildiği belirlenen karıncanın, insan üzerinde nasıl bir tesir oluşturacağız şimdi belirlenemedi. Araştırmanın beşerlerle ilgili kısmı devam ediyor. Ama ilim insanları, kedi ve köpekleri Lakin edecek güce sahip zehrin, insan hayatı açısından da olumsuzluk teşkil edeceğini Anlatım ediyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir