Keçiler kaygı içinde meleyince uyanan aile, konutun içerisinde müthiş bir görünüm ile karşılaştı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 02, 2022 Yorum Yok

Hindistan’da yaşayan bir aile, dehşetli dakikalar yaşadı. Elde edilen bilgiye nazaran batı Uttar Pradesh eyaletindeki Etawah’taki Jaitia köyünde yaşayan aile üyeleri, gece saatlerinde keçilerinin meleme sesine uyandı.

EVİN İÇERİSİNDE GEZMEYE BAŞLADI

Ailenin babası Singh, keçilerin neye reaksiyon verdiğini belirlemek ismine konutun içerisinde gezmeye başladı. Dakikalar sonra ise müthiş bir görünümle karşılaştılar. Zira 2,5 metre uzunluğundaki bir timsah, meskenin içerisinde geziyordu.

POLİSE HABER VERDİ

Timsahı Biricik başına alt edemeyeceğini anlayan adam, polis takımlarına haber verdi. İhbar üzerine polislerle Bir arada konuta gelen gruplar, uzun uğraşlar sonunda timsahı Denetim altına almayı başardı.

“NASIL GİRDİĞİNİ BİLMİYORUZ”

Yerel basına Hadise hakkında açıklamalarda bulunan Singh, “Gece vakti keçilerin meleme sesine uyandık. Meskeni gezdiğimizde timsahı bulduk. Nereden geldiği ve nasıl konuta girdiğine dair hiçbir bilgimiz yok” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir