İzmir: Kahvehanelerde Yaz Sezonu Uygulaması

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 22, 2023 Yorum Yok

İzmir Kahveciler Odası Lideri İ. Hakkı Kırdı, yaz döneminin başlaması nedeniyle kahvehanelerin gece saat 02.00’ye kadar Aleni kalabileceğini bildirdi.

İzmir Kahveciler Odası Lideri İ. Hakkı Kırdı yaptığı yazılı açıklamada, iklim kuralları nedeniyle ağır yaz sıcaklarının başladığını belirterek, kentte yaşayan insanlara istirahat etme, dinlenme, buluşma, sohbet etme ve okuyarak kıraat etme üzere Değerli hizmetlerin kahvehaneler tarafından verildiğini kaydetti. Kırdı, “Şehrimizin turistik ve tatil kenti olması nedeniyle, halkımızdan ve üyelerimizden gelen isteklere istinaden, halkımıza daha hizmet verebilmek hedefiyle kahvehanelerimiz yalnızca yaz dönemi mühletince (Haziran, Temmuz, Ağustos aylarında) saat 02.00’ye kadar Aleni bulundurulması için İzmir Kahveciler Odası olarak İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’na talepte bulunmuştuk. Talebimiz İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı’nca Müsait görülmüştür” dedi.

Kırdı, taleplerinin Müsait bulunması nedeniyle Büyükşehir Belediye Lideri Aziz Kocaoğlu’na da teşekkür etti.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Mahallî

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir