Hyundai elektrikli araç hedefini belirledi

Genel, Gezilecek Yerler Nis 12, 2023 Yorum Yok

Hyundai Motor Kümesi, yeni bir tesisinin Temel atma merasiminde yeni bir yatırım planını açıklarken, marka 2030 yılına kadar dünyanın en Aka 3 üreticisinden biri olmayı hedefliyor.

Hyundai, bu emelle 18 milyar dolarlık ek bir bütçe ayırdı.

Grup, 2030 yılına kadar Kore’deki yıllık mesken üretimini 1,51 milyon adet düzeyine çıkarmayı hedeflerken birebir vakitte global hacmi de 3,64 milyon adede çıkarmayı planlıyor. Açıkladığı bütün bu Cin plan ve maksatları gerçekleştirmek için somut adımlar atan Hyundai, konut ekosistemini ve küresel otomotiv endüstirisini de kalkındıracak yeni inovasyonları da destekliyor. Mahallî üreticileri, Ar-Ge merkezlerini ve konut ile ilgili sanayileri de destekleyen Hyundai, tedarik zincirini de Değerli ölçüde teşvik edecek.

Hyundai, elektrikli modeller için yeni fabrikalar ve tesisler inşa ederken, tıpkı vakitte var EV’lerin üretim kapasitesini artırmak için de fabrikalardaki çizgileri genişletiyor. Ayrıyeten küme, yeni nesil EV’ler için platform geliştirmek, Eser serilerini zenginleştirmek ve daha ileri teknolojiler sunmak için Ar-Ge’ye de Aka yatırım yapacak. Ayrıyeten kesimdeki diğer ortaklarıyla Birlikte üst seviye teknolojik donanımlar geliştirmeyi de teşvik edecek. Hyundai bütün bu yeniliklere ek olarak; elektrikli araçlardaki menzili artıracak ileri Tertip teknolojilerin geliştirilmesi iç olmak üzere donanım ve yazılım genelinde de entegrasyonu artıracak. Hyundai Motor Kümesi, tedarikçilerin likiditesini artırmaya Yardımcı olmak için de Özel bir fon kuruyor. Etraf dostu araç modüllerinin geliştirilmesi hedefiyle eserlerini çeşitlendirmek isteyen Samimi yanmalı motor kesimi tedarikçilerine de elektrifikasyon yolunu açmış oluyor.

Grup, geleceğe yönelik yeni Amel stratejileri geliştirmek ve yeni Amel kolları keşfetmek isteyen tedarikçilere de Özel danışmanlık hizmeti sağlayacak. Ayrıyeten, şirketlerin yöneticilerine ve çalışanlarına da geleceğin mobilite yeteneklerini geliştirmeleri için eğitim takviyesi verecek.

Hyundai Motor Kümesi, bu stratejik yatırımlar aracılığıyla, küresel mobilite sanayisindeki paradigma değişimini yönlendirecek ve başta Kore olmak üzere bütün konut sanayisinin rekabet gücünü artırmaya Yardımcı olacak.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir