Horoz dövüşünde akılalmaz olay! İki kişi feci şekilde hayatını kaybetti

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 18, 2023 Yorum Yok

Hindistan’da duyanları hayrete düşüren iki Hadise yaşandı. Andhra Pradesh eyaletinde Hindu takviminde Değerli yeri olan Sankranti şenlik kutlamalarında gerçekleştirilen horoz dövüşü, ölümlerle nihayet buldu.

HOROZ SAHİBİNİ BIÇAKLAYARAK ÖLDÜRDÜ

Dövüş sırasında horozunun ayaklarına bıçak bağlayan Gande Suryapraksha Rao isimli adam hiç beklemediği bir anda taarruza uğradı. Kabalalıktan korkan horozunun bıçak darbeleriyle bacağından ağır yaralanan adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

20 YAŞINDAKİ GENÇ DE HOROZUN KURBANI OLDU

Ölümler bununla hudutlu kalmadı. Horoz dövüşü izleyen 20 yaşındaki gence, tellerin üzerinden atlayan horoz saldırdı. Horozun elinden bıçakladığı genç hastane yolunda can verdi.

HİNDU TAKVİMİNDE DEĞERLİ BİR YERİ VAR

Andhra Pradesh eyaletinde Hindu takviminde Kıymetli yeri olan Sankranti şenlik kutlamalarında horoz dövüşü en Fazla İlgi duyulan sporlardan birisi olarak biliniyor. Ama kimi şahıslar horozların ayaklarına bıçak bağlayarak sporu tehlikeli bir hale getiriyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir