Hatay: Poz Verirken Ayağı Kayınca Çayda Boğuldu

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 22, 2023 Yorum Yok

Hatay’ın İskenderun İlçesi’ne bağlı Sarıseki Beldesi’nde bir üniversite öğrencisi, fotoğrafını çeken arkadaşına poz verirken Sarıseki Çayı’na düşerek boğuldu.

Alınan bilgiye nazaran, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İşletme Fakültesi 1. Sınıf öğrencisi Mustafa Topal (24), tatil için Sarımazı Beldesi’nde oturan ablasının yanına geldi. Buradan 2 arkadaşıyla Bir arada Sarıseki Beldesi’ne giden Topal, çayda yüzmek için şortunu giydi. Görünümün hoşluğuna kapılan genç, arkadaşlarından cep telefonuyla fotoğrafını çekmelerini istedi. Poz verirken ayağı kayan Topal, 4 metre derinliğindeki suya düştü. Girdaba kapılan Mustafa Topal’ı kurtarmaya çalışan arkadaşlarının uğraşları ise sonuçsuz kaldı. Boğularak hayatını kaybeden Topal’ın cesedi, beldede bulunan bir dalgıç tarafından çıkarıldı. Gencin cesedi otopsi için Adana İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırılırken, arkadaşları tabirleri alınmak üzere karakola götürüldü.

Arkadaşlarının vefatıyla şoka giren gençler soruları yanıtsız bırakırken, Numan Yasin Okur isimli görgü şahidi, Mustafa Topal’ın fotoğraf çektirmek isterken suya düşerek boğulduğunu, arkadaşlarının da onu kurtarmak istediğini fakat başaramadıklarını söyledi. Okur, tıpkı bölgede daha Evvel de 1 kişinin boğulduğunu Anlatım etti.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Şimdiki

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir