geceturu.com | Nerede Ne Var

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Açık Hava Etkinlikleri
  4. »
  5. Hafta sonu yağmur var mı? Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? 15-16 Nisan hava yağmurlu mu? 15-16 Nisan hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

Hafta sonu yağmur var mı? Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? 15-16 Nisan hava yağmurlu mu? 15-16 Nisan hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

admin admin -
14 0

Hafta sonu tatil gününde sevdikleri ile plan yapmak isteyen vatandaşlar sonbaharın gelişiyle birlikte plan yapmadan Evvel hava durumuna bakıyor. Vatandaşların merak ettiği bahislerden biri ise bu hafta sonu yağmur Mevcut mı? sorusu oluyor. Arama motorlarında sıklıkla aratılan soru hafta sonu yağmur yağacak mı? sorusu oluyor. Pekala, Hafta sonu yağmur Mevcut mı? Bu hafta sonu yağmur yağacak mı? 15-16 Nisan hava yağmurlu mu? 15-16 Nisan hafta sonu hava durumu nasıl olacak?

BU HAFTA SONU YAĞMUR Mevcut MI (15-16 NİSAN)?

Meteoroloji genel Müdürlüğünden alınan varsayımlara nazaran, ülkemiz genelinin modüllü ve Fazla bulutlu, Marmara’nın doğusu, şark Akdeniz, dahil Anadolu, Karadeniz, şark ve Güneydoğu Anadolu ile Kütahya etraflarının sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı, şark Anadolu’nun kuzeydoğusunun yükseklerinin karla karışık yağmur ve kar yağışlı geçeceği varsayım ediliyor. Yağışların: Bitlis, Şırnak, Hakkari, Siirt ve Batman etrafları Van’ın güney, Diyarbakır’ın şark kesitlerinde Mahallî olarak Güçlü olması bekleniyor.

Meteoroloji genel Müdürlüğü bilgilerine nazaran 15-16 Nisan günleri Türkiye geneli hava durumu şöyle;

15 Nisan

16 Nisan

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir