Göztepe-Altay maçında başına işaret fişeği isabet eden taraftarın sağlık durumu iyiye gidiyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Spor Toto 1. Lig’in 15. haftasında Göztepe ile Altay ortasında oynanan ve çıkan olaylarla nedeniyle tatil edilen maçla ilgili soruşturma sürüyor. Olaylarla ilgili İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında gözaltına alınan 21 kişinin Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp ofis(yazıhane) Amirliği’ndeki süreçleri devam ediyor.

AMBULANS ŞİRKETİ HAKKINDA SORUŞTURMA BAŞLATILDI

SOPAYLA DARBEDİLEN KALECİ TABURCU EDİLECEK

Gürsel Aksel Stadı’ndaki karşılaşmada Altay taraftarları, 19. dakikada Göztepe seyircilerinin olduğu kısma fişek fırlatmış, yaralanan taraftar olduğu bilgisi üzerine 2 ambulans alana girmiş, müsabaka 22. dakikada durmuştu. Stat içindeki olaylar sırasında bir Göztepe taraftarı, köşe gönderini alarak Altay kalecisi Ozan Evrim Özenç‘e vurmuş, müsabaka tatil edilmişti. Kaleci şair Evrim Özenç ve fişekle yaralanan taraftar, hastaneye kaldırılırken, 21 şahıs gözaltına alınmıştı.

BAŞINA FİŞEK İSABET EDEN TARAFTARIN DURUMU DÜZGÜNE GİDİYOR

Başına aldığı vuruş sonrası yaralanan şair Evrim Özenç ve Göztepe taraftarı Mehmet Çakır’ın tedavileri devam ediyor. Başında kesik oluşan kaleci şair Evrim Özenç’in durumunun yeterli olduğu, gün içinde taburcu edileceği bildirildi. Atılan fişekle yüzünden yaralanarak ameliyat edilen Mehmet Çakır’ın tedavisinin ise ağır bakım ünitesinde devam ettiği, Çakır’ın şuurunun Aleni olduğu ve sıhhat durumunun uyguna gittiği öğrenildi.

Kaynak: AA / Şimdiki

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir