Görüntü polis kamerasından! İki kişiyi katledip kahkahalara boğuldu

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 04, 2023 Yorum Yok

ABD’nin Illionois eyaletinde 24 yaşındaki Stephanie Melgoza, alkollü bir halde araç kullanırken bir ikili çarptı. Kkazanın akabinde sergilediği tutumlar kan dondurdu.

KAHKAHALARA BOĞULDU

Polis kamerasına yansıyan manzaralarda 24 yaşındaki şoförün polislerin ‘iki kişiyi öldürdünüz’ kelamlarına inanmayarak kahkahalara boğulduğu anlar yer aldı. Yapılan arama sonucu aracında alkol şişesi bulunan bayan,”Çok alkollü değildim’ oldu.

14 YIL MAHPUS CEZASI ALDI

Kazada 55 yaşındaki Paul Prowant ve 43 yaşındaki Andrea Rosewicz’ hayatını kaybederken, Melgoza ise gözaltına alındı. Yargıç karşısına çıkarılan Melgoza, 14 Yıl mahpus cezasına çarptırıldı.

“O GÜNDEN BERİ İÇKİ İÇMİYORUM”

Hakimin kararı sonrası gözyaşlarına Yargıç olamayan Melgoza, “Her şey için özür dilerim bir daha asla bu türlü bir Hadise yaşanmayacak. Ben o günden beri içki içmiyorum ve içmeyeceğim” dedi. Polis kayıtlarına nazaran, 2 kişinin vefatına neden olan Melgoza kazanın yaşandığı gün yasal sonun 3 sert alkollüydü.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir