Tag

Timsah

Balık tutarken kaybolan yaşlı adamın cesedi, günler sonra timsahın içinden çıktı

Avustralya’nın Queensland bölgesinde arkadaşlarıyla balık tutarken kaybolan kişinin cesedi, bir timsahın midesinden çıktı. Bu olayla Bir arada ülkede timsahların saldırısından ölenlerin sayısı 13 oldu.

Tayland’da akılalmaz olay! Ölüme terk edilen timsahlar birbirini yedi

Tayland’da akıllara sakinlik veren bir Hadise yaşandı. Songkhla kentindeki bir timsah çiftliğinde sahibi öldükten sonra kimsenin beslemediği timsahların birçoğu açlıktan telef olurken, diğer timsahlar birbirlerini yedi. Birtakım timsahlarınsa suların yükselmesiyle çiftlikten kaçtığı ve insanlara kaygı dolu anlar yaşattığı öğrenildi.

ABD’de 85 yaşındaki kadın timsah saldırısında öldü

FORT ABD’nin Florida eyaletinde 85 yaşındaki bayan, köpeğini gezdirdiği esnada uğradığı timsah taarruzunda hayatını kaybetti.

Nehirde aniden fırlayan dev timsah, küçük çocuğu babasının gözleri önünde yuttu

Borneo kıyısının Malezya kıyısında teknesiyle avlanan bir adam, ırmaktan ani fırlayan dev timsahın 1 yaşındaki oğlunu kapması nedeniyle Aka bir endişe yaşadı. Çocuğunu kurtarmak için Çabucak ırmağa atlayan adam, hem başından yaralandı hem de oğlunu kurtarmayı başaramadı.

Köydeki kimse ormana giremiyor! Tam 300 kişiyi yiyerek öldürdü, herkes diken üstünde

Dünyanın en tehlikeli hayvanları ortasında yer Meydan timsahlar, her Yıl binlerce kişinin vefatına neden oluyor. Nil Irmağı kıyısındaki bir köy …

Konteynerden gelen ihbar üzerine içeri giren polis grupları daha Evvel görülmeyen bir Hadise ile karşılaştı

Polis geçtiğimiz salı günü bir kişinin evcil hayvan olarak bulundurduğu timsah ile bir konteynerde yaşadığı tarafındaki ihbar üzerine konteyneri …