Tag

Tepki

Bursaspor-Amedspor maçındaki olaylara Ertem Şener’den tepki: Birinin ölmesi mi lazım?

TFF 2.Lig’de oynanan Bursaspor-Amedspor çabasında yaşanan olaylara bir reaksiyon de Ünlü yorumcu Ertem Şener’den geldi. Yaşanan olaylara toplumsal medya hesabından reaksiyon gösteren Şener, “Ya olacak şey değil. Bu maç oynanmıyor. Oynanamaz bu kurallarda. Alanda biri ölmesi mi lazım? al iki ekibi içeri. Bir anons yaptır. Sakinleşsin herkes. Alana koltuk modülleri yağıyor.” sözlerini kullandı.

Deri kayış, zincir, kilit! Çocukları alet ettikleri reklam kampanyası tepki çekince moda devi geri adım attı

İspanyol moda markası Balenciaga’nın nihayet reklam kampanyası Aka reaksiyon çekti. İki Ufak çocuğun ellerinde duran peluş oyuncaklarda esareti simgeleyen deri kayış, zincir ve asma kilit üzere figürlerin olmasına ebeveynler Başkaldırı ederken, firma toplumsal medyadan yaptığı açıklamada kampanyayı durdurduklarını belirterek özür diledi.

Deri kayış, zincir, kilit! Çocukları alet ettikleri reklam kampanyası tepki çekince moda devi geri adım attı

İspanyol moda markası Balenciaga’nın nihayet reklam kampanyası Aka reaksiyon çekti. İki Ufak çocuğun ellerinde duran peluş oyuncaklarda esareti simgeleyen cilt kayış, zincir ve asma kilit üzere figürlerin olmasına ebeveynler Başkaldırı ederken, firma toplumsal medyadan yaptığı açıklamada kampanyayı durdurduklarını belirterek özür diledi.