Tag

Şubat

Küresel piyasalar yeni haftaya temkinli başladı

Global piyasalar, ABD’de Nakit siyasetlerine ait artan belirsizliklerle yeni haftaya temkinli başlarken, çarşamba günü ülkede açıklanacak enflasyon datalarının varlık fiyatlarının tarafı üzerinde tesirli olması bekleniyor.

Üniversiteler Türkiye genelinde tatil mi edildi? YÖK hangi üniversiteler tatil?

YÖK’ten yapılan açıklamada da, bütün yükseköğretim kurumlarında bahar eğitim ve öğretim devri açılışının ikinci bir duyuruya kadar ertelendiği belirtildi. Pekala, Üniversiteler Türkiye genelinde tatil mi edildi? YÖK hangi üniversiteler tatil?

İstanbul’da üniversiteler tatil mi? İstanbul’da üniversiteler ne zamana kadar tatil? YÖK üniversiteler tatil mi?

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki zelzelelerde binlerce şahıs hayatını kaybetti. Zelzelenin vurduğu 10 kentte hasar Aka oldu. Enkazlarda arama kurtarma çalışmaları aralıksız devam ederken, YÖK’ten üniversiteler hakkında İzah geldi. Pekala, İstanbul’da üniversiteler tatil mi? İstanbul’da üniversiteler ne vakte kadar tatil? YÖK üniversiteler tatil mi?

Türkiye genelinde okullar tatil mi? 20 Şubat’a kadar tatil edilen iller hangileri? Tüm Türkiye okullar tatil mi?

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki zelzelelerde binlerce şahıs hayatını kaybetti. Sarsıntının vurduğu 10 kentte hasar Aka oldu. Enkazlarda arama kurtarma çalışmaları aralıksız devam ederken, ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer’den kritik bir İzah geldi. Türkiye genelinde okullar tatil mi? 20 Şubat’a kadar tatil edilen vilayetler hangileri? Okullar Yeniden mi tatil?

YKS ertelendi mi? Hangi sınavlar ertelendi? Üniversite sınavı ertelendi mi?

YKS ertelendi mi merak ediliyor. ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen zelzeleler nedeniyle bütün Türkiye’de eğitim öğretime verilen ortanın 20 Şubat’a kadar uzatıldığını belirtti. Pekala, YKS ertelendi mi? Hangi imtihanlar ertelendi? Üniversite imtihanı ertelendi mi?

Okullar 1 hafta daha mı tatil? Okullar 20 Şubat’a kadar tatil mi? Okullar nerelerde tatil?

Ulusal Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli meydana gelen zelzeleler nedeniyle bütün Türkiye’de eğitim öğretime verilen ortanın 20 Şubat’a kadar uzatıldığını belirtti. Okullar 1 hafta daha mı tatil? Okullar 20 Şubat’a kadar tatil mi? Okullar nerelerde tatil? soruları gündemdeydi. İşte ayrıntılar…

20 Şubat okullar tatil mi? Okullar ne zamana kadar tatil? Tatil hangi illerde uzatıldı? Deprem olan illerde okullar ne zaman açılacak?

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan sarsıntının akabinde gözler eğitim öğretimde nihayet duruma çevrildi. Pekala, 20 Şubat okullar tatil mi? Okullar ne vakte kadar tatil? Tatil hangi vilayetlerde uzatıldı? zelzele olan vilayetlerde okullar ne Vakit açılacak?

İstanbul’da bazı üniversiteler eğitime bir günlük ara verdi

İstanbul’daki kimi üniversiteler, Olumsuz hava kaideleri nedeniyle imtihanları erteleme kararı alırken, kimileri da bir günlük akademik ve idari tatil ilan etti.