Tag

Restoran

McDonald’s, ABD’de robotlarla hizmet veren restoran açtı

McDonald2s, ABD’nin Teksas eyaletinde müşterilere robotla hizmet veren bir restoran açtı. Teknoloji temelli restorana gelen müşteriler kimseyle irtibata girmeden robotlara siparişini verebiliyor. Oturma alanının olmadığı restoranda müşteriler siparişini alıp götürebiliyor.

Japonya’da ‘suşi şakası’ krizi! Restoranlar bir bir kapanıyor, 3 kişi gözaltına alındı

Japonya’da şubat ayında başlayan ve giderek artan hijyenik olmayan şuşi latifeleri sebebiyle polis 3 kişiyi gözaltına aldı. Birtakım şahısların döner bantta sunulan suşiyi yalayıp Geri koyması, kavanozlara izmarit atması üzere aksiyonları nedeniyle Bazen restoranlar tedbirler alırken, bir kısmı da kapanma kararı alıyor.

Çin’de Tüketici Hizmetleri, Tatil Sürecinde Artan Tüketimle Güçlü Toparlanma Kaydetti

BEİJİNG, 9 Ocak (Xinhua) — Çin’in optimize edilmiş Kovid-19 müdahale tedbirlerinin uygulanmasının akabinde restoranlar kapalı yerde Yemek servisine yine başlarken, Çin kentlerinde yaşanan her zamanki koşuşturmaca Geri döndü.

Oğlunu yarı çıplak garsonların çalıştığı restorana götüren baba, şimdi kara kara düşünüyor

İngiltere’de Paul Edwards ismindeki bir adam, dokuz yaşındaki oğlunu okuldaki muvaffakiyetini kutlamak için bayan garsonların yarı çıplak bir biçimde hizmet ettikleri restorana götürdü. Hoş vakit geçirdiklerini belirten baba, oğlunun artık her hafta oraya gitmek istediğini söyledi.

Genç bayanın dekoltesini gören restoran yetkilisi, kapıda durup içeri girişini engelledi

Paris kentindeki lüks bir restorana giden TikTok fenomeni Polska Babinks, restoran kapısında hiç beklemediği bir olayla karşılaştı. Genç bayanın …