Tag

Gül

Güllaç tarifi! Güllaç nasıl yapılır? En güzel, lezzetli, Ramazan ayına özel Güllaç tarifi nedir? Güllaç için gerekli malzemeler neler?

Ramazan ayının gelmesiyle Bir arada bu ay en Fazla tüketilen tatlı olan Güllaç’ın tanımı merak ediliyor. Konutta güllaç yapmak isteyenler, Güllaç tarifi! Güllaç nasıl yapılır? En hoş, lezzetli, Ramazan ayına Özel Güllaç tanımı nedir? Güllaç için Gerekli materyaller neler? araştırması yapıyor. Pekala, en hoş Güllaç nasıl yapılır? Güllaç kaç kaloridir? Güllaç kilo aldırır mı? İşte ayrıntılar…

Ankara: Bakan Gül’den Ab Sürecine İlişkin Değerlendirmeler

Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Avrupa Birliği yolunun asfalt bir yol olmadığını belirterek, “Zor işleri başarmak hükümetlerin iradesine bağlıdır. Hükümetler buna birinci öncelik olarak bakıyorlarsa, zorlukların üstesinden gelirler. Yoksa günler geçer, yıllar geçer, trenler durur, kalkar masraf ve Aka fırsatlar kaybolur. Hükümetimiz bu nihayet trenin içinde olduğumuzun farkındadır. Aka bir irademiz var, Aka bir şuurumuz Mevcut ve bu fırsatı en uygun biçimde değerlendireceğiz” dedi. Gül, ıslahat sürecinin yavaşladığı istikametindeki tenkitlere de, “Bunları diyenler bilmeden, olup bitenleri takip etmeden konuşanlardır. Bizim demokratikleşme ismine eksiklerimiz var, bunları bu süreç içerisinde yapacağız. Hükümetimiz karar aldı, 9. Ahenk Paketi’ni de Meclis kapanmadan yasalaştıracağız” diye yanıt verdi.