Tag

Bakan

Ankara: Bakan Yıldırım’ın Basın Toplantısı…(3)

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Türk Telekom’un yeni işvereni Oger Telecoms’un, çoğunluk payını müsaade almaksızın bir diğerine devredemeyeceğini belirterek, “Bunu hissedarlar mukavelesinde Aleni formda beyan ettik” dedi.

Büyükada Edebiyat Müze Kütüphanesi açıldı

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz tarafından açılan Büyükada yazın Müze Kütüphanesi’nin onarımı tamamlandı. Yavuz, açılışta yaptığı konuşmada, kütüphanenin maksadını ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın kütüphane projelerini anlattı.

Büyükada Edebiyat Müze Kütüphanesi açıldı

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkan Yavuz tarafından açılan Büyükada yazın Müze Kütüphanesi’nin onarımı tamamlandı. Yavuz, açılışta yaptığı konuşmada, kütüphanenin hedefini ve Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın kütüphane projelerini anlattı.

Bakan Ersoy, depremde hasar alan cemevini ziyaret etti

– Bakan Ersoy, zelzelede hasar Meydan cemevini ziyaret etti Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Malatya’da sarsıntıda hasar gören Kırlangıç Mahallesi’ndeki Cemevi’ni ziyaret ederek bilgiler aldı.

Türkiye ve Suriye heyetleri yarın yeniden bir araya geliyor! Bakan Akar’dan Suriyelilere mesaj var

11 yılın akabinde dışişleri bakanları seviyesinde başlayan Türkiye-Suriye ilgilerinde yeni bir gelişme daha yaşanıyor. ulusal Savunma Bakanı Hulusi Akar; Türkiye-Rusya-Suriye ve İran ortasındaki dörtlü toplantının yarın Moskova’da gerçekleştirilmesinin planlandığını açıkladı. Akar, “Bizim Bir arada olduğumuz Suriyeli kardeşlerimiz var. Onları zora sokacak rastgele bir durum yahut bu türlü bir karar almamız asla Laf konusu değil. Rahat, müsterih olsunlar.” dedi.

Side Kültürel Miras Projesi Basın Lansmanı Side Antik Kenti’nde yapıldı

Side Kültürel Miras Projesi Basın Lansmanı Side Antik Kenti’nde yapıldı – Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy: – “Proje gerçekleştiğinde bölge, ruhuna yakışır bir destinasyon haline istikbal ve gün batımını izlemek üzere buraya gelen ziyaretçiler Fazla daha etkileyici bir…

11 yıl sonra bir ilk! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu yarın Mısır’a gidiyor

Sisi’nin vuruş yapıp devlet lideri olmasıyla gerilen Türkiye-Mısır ilgilerinde olağanlaşma adımları atılıyor. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Mısır Dışişleri Bakanı Shoukry’nin davetine icabetle yarın Mısır’a resmi bir ziyaret gerçekleştirecek. Çavuşoğlu, 11 Yıl ortadan sonra Türkiye’den Mısır’ı ziyaret eden birinci dışişleri bakanı olacak.

İran’da okullardaki toplu zehirlenme vakalarıyla ilgili 100’den fazla kişi gözaltına alındı

İran’da çoğunlukla kız okullarında yaşanan ve ülkede protestolara yol açan toplu zehirlenme olaylarıyla ilgili 100’den Çok kişinin tespit edilerek gözaltına alındığı bildirildi.

Bugün okullar açıldı mı? 20 Şubat 2023 MEB Okullar ne zaman açılacak? Deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak?

6 Şubat Pazartesi günü Kahramanmaraş’ta yaşanan zelzelelerin akabinde okullar için Aralık tatil uzatılmış zelzele bölgesinde yer Meydan okullar içinde tatil ilan edilmişti. Pekala, Bahar yarıyılında hangi vilayetlerde okulların tatil olup olmadığı merak ediliyor. Bugün okullar açıldı mı? 20 Şubat 2023 MEB Okullar ne Vakit açılacak? zelzele bölgesinde okullar ne Vakit açılacak?

MEB Okullar tatil mi? Okullar ne zamana kadar tatil?

Okulların ne vakte kadar tatil olacağı ile ilgili MEB tarafından geçtiğimiz gün açıklamada bulundu. Daha Evvel yapılan açıklamada 10 vilayette Aka yıkıma neden olan Kahramanmaraş sarsıntısına ait kederini lisana getiren Bakan Özer, okulların tatil olup olmadığını açıkladı. Pekala, MEB Okullar tatil mi? Okullar ne vakte kadar tatil?