Tag

Amasra

Rus turistlerin bulunduğu kruvaziyer Amasra’ya geldi

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Amasra’ya 14’üncü Sefer gelen Rus turistlerin bulunduğu ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyeri karşıladı. Amasra’nın turizm potansiyelinin gelişmesi için nihayet derece Kıymetli olduğunu belirten Demircan, turistlere yöresel Kamu oyunları gösterisi yapıldıktan sonra İstanbul’a devinim ettiği bilgisini verdi.

Rus turistlerin bulunduğu kruvaziyer Amasra’ya geldi

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Amasra’ya 14’üncü Sefer gelen Rus turistlerin bulunduğu ‘Astoria Grande’ isimli kruvaziyeri karşıladı. Amasra’nın turizm potansiyelinin gelişmesi için nihayet derece Değerli olduğunu belirten Demircan, turistlere yöresel Kamu oyunları gösterisi yapıldıktan sonra İstanbul’a devinim ettiği bilgisini verdi.

RUS TURİSTLERİ GETİREN KRUVAZİYER GEMİSİNİ BAKAN YARDIMCISI DEMİRCAN KARŞILADI

KÜLTÜR ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, 14’üncü Defa Amasra’ya gelen Rus turistlerin bulunduğu ‘Astoria Grande’ simli kruvaziyer gemisini karşıladı.

Amasra’da kilometrelerce araç kuyruğu oluştu

Amasra’da kilometrelerce araç kuyruğu oluştu Bartın’ın 6 bin 600 nüfuslu tarihi ve turistik ilçesi Amasra Ramazan Bayramı tatilinde ziyaretçi akınına uğrarken ilçe girişinde kilometrelerce araç kuyruğu oluştu.

6 BİN 600 NÜFUSLU AMASRA’YA BAYRAMDA 50 BİN TATİLCİ

BARTIN’ın 6 bin 600 nüfuslu tarihi ve turistik ilçesi Amasra’da bulunan bütün otel ve pansiyonların rezervasyonları Ramazan Bayramı tatili için yüzde 100’e ulaştı.