Tag

Alman

Antalya, Alman turist akınına uğrayacak

Almanya’da Yurt dışı rezervasyonu yapan her 5 turistten biri Türkiye’yi tercih ederken, Antalya ve etrafındaki birçok otel doluluk oranlarıyla dikkat çekiyor.

Almanya’dan Müslüman ailenin çocuklarına skandal LGBT kararı

Argümana nazaran Almanya’nın Bremerhaven kentinde yaşayan Müslüman bir ailenin iki çocuğu, ebeveynlerinin LGBT’nin İslam dinine Müsait olmadığına dair öğrettiği bilgiler gerekçesiyle ailenin elinden alınarak Alman Gençlik Dairesi’ne (Jugendamt) teslim edildi.

Alman Bild gazetesinde dikkat çeken Türkiye analizi

Almanya’nın önde gelen gazetelerinden Bild’de Türkiye ile ilgili dikkat çeken bir tahlil yayınlandı. Ukrayna-Rusya savaşının galibinin Türkiye olduğuna işaret edilen yazıda, Türkiye ve Rusya ortasındaki İhracat ve İthalat sayılarının bir yılda 2 katına çıkmasına değinildi. Haberde, 2022 yılında Rusya’nın Türkiye’nin en Aka ticaret ortağı olarak Almanya’nın yerini aldığı belirtildi.

Putin’in uykularını kaçıracak hamle! Biden, “Dünyanın en yeteneklisi” diyerek duyurdu

İngiltere ve Almanya’nın Ukrayna’ya tank göndermeye karar vermesinin akabinde savaşın seyrini değiştirecek bir atak de ABD’den geldi. ABD Lideri Joe Biden, Ukrayna’ya 31 adet M1 Abrams tipi tank göndereceklerini duyurdu. Açıklamasında Abramsların dünyanın en yetenekli tankları olduğunu Anlatım eden Biden, “Putin Ukrayna’ya desteğimizin vakitle azalacağını düşündü lakin yanıldı. Yanılmaya devam ediyor.” dedi.

Antalya: Alanya’da 06.06.2006 Tarihinin Uğursuzluğuna İnat Evlilik

Hıristiyanlar dehşet içinde 6 Haziran’ı yaşarken, Alanya’ya tatile gelen 2 bayan Alman turist, bugün Türk sevgilileri ile evlendi. Çiftler, uzun müddettir evlenmek için bu tarihi beklediklerini ve bu tarihin kendilerine uğur getireceğine inandıklarını söyledi.