Tag

Adam

Tuvaletini yaparken düşürdüğü telefonunu kanalizasyonda aradı

Brezilya’da Augusto Figueiredo, konser sırasında tuvaletini yapmak için ormanın derinliklerine gitti. Tuvaletini yaptığı sırada bir anda cep telefonunun kanalizasyon suyuna düştüğünü gören adam, telefonunu bulabilmek için suya girdi. Telefonunu bulamayan ve hastanelik olan adama tetanoz aşısı yapıldı, ayağındaki yaraya ise dikiş atıldı.

Genç adam, 21 saat boyunca yağmur altında diz çökerek kız arkadaşından af diledi

Terk edilen Çinli adam, eski kız arkadaşının ofisinin önünde yağmur altında geceyi dizlerinin üzerine çökerek kendisini affetmesi için yalvardı. Elinde bir buket çiçekle bekleyen adam meraklı bakışların odağı oldu.

Kabız olan adam, tedavi olmak için yılan balığını eve getirdi! Sonrası çok fena

Polonya’da kabız olan bir adam, hastaneye gidip tedavi olmak yerine makatına canlı yılan balığı koydu. Bir müddet sonra yılan adamın bağırsakları ve midesine ziyan verdi. Aka Istırap çekmeye başlayan adam, dayanmayınca hastaneye gitti.

Cenaze sırasında tabuttan gelen ses, odadaki görevlilerin yüreğini ağzına getirdi

Brezilya’daki bir hastanede tedavi gören José Ribeiro’nun 29 Kasım’da öldüğü açıklandı. Lakin cenaze süreçleri sırasında adamın tabuta konulduğu anda duyulan soluk sesleri, görevlilerin yüreğini ağza getirdi. Yine hastaneye kaldırılan Ribeiro bu sefer hipotermi nedeniyle nitekim hayatını kaybetti.

Bir günde iki adamla birliktelik yaşayan genç kız, doktor kontrolüne gittiğinde yıkıldı

Brezilya’nın Mineiros kentinde ikamet eden 19 yaşındaki kız, tezlere nazaran birebir günde iki farklı adamla cinsel bağa girdi. Yaşadığı münasebetlerin akabinde doktora giden bayan ikizlere Hamile kaldığını öğrendi ve DNA testi yaptırmak istedi. Test sonucunda bebeklerinin babalarının farklı olduğunu öğrenen kız, Aka bir yıkım yaşadı.

Koca bir ülke bu olayı konuşuyor! 4 adam, karılarına uyku ilacı verip birbirleriyle paylaştı

Singapur’da akılalmaz bir Hadise yaşandı. Elde edilen bilgilere nazaran eş değiştirme fantezi olan 4 adam, eşlerinin durumu kabul etmemesi …