Koca bir ülke bu olayı konuşuyor! 4 adam, karılarına uyku ilacı verip birbirleriyle paylaştı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 03, 2022 Yorum Yok

Singapur‘da akılalmaz bir Hadise yaşandı. Elde edilen bilgilere nazaran eş değiştirme fantezi olan 4 adam, eşlerinin durumu kabul etmemesi üzerine şeytanca bir plana imza attı. J kod isimli bir adamla anlaşan 4 adam, bir meskende buluştu.

KADINLARA UYUŞTURUCU VERDİLER

J isimli adam, yanında getirdiği uykucu ilacını bayanlara enjekte etti. Bayanlar bir mühlet sonra uykuya daldı. Harekete geçen eşler de sırayla birbirlerinin karısıyla bağlantıya girdi. J isimli adamın da bayanlarla cinsel alakaya bulunduğu belirtildi.

KAYDA DA ALMIŞLAR

Şahısların, J kod isimli adamın telefonundan münasebet anlarını da kayda aldığı öğrenildi. Hadise ise j isimli adamın eşinin telefonda manzaraları bulmasının akabinde ortaya çıktı. Polisin operasyonu kapsamında 4 adam ve j gözaltına alındı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayın ülke genelinde Aka yankı uyandırmasının akabinde isimleri K, 45; L, 53; M, 45; and N, 37 olarak açıklanan şahıslar hakkında soruşturma başlatıldı. Önümüzdeki günlerde mahkemeye çıkarılacak şahısların 25 yıla kadar mahpusu isteniyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir