Efsane Cuma ne zaman? Efsane Cuma indirimleri ne zaman 2022?

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

Birçok marka ve pazaryerinde yapılan indirimler ile Birlikte vatandaşlar tarafından heyecanla beklenen Efsane Cuma ne vakit? Sorusu, Efsane cuma tarihinin yaklaşması ile Bir arada birçok şahıs tarafından Efsane Cuma indirimleri ne Vakit 2022? Sorusu ile Bir arada araştırılıyor. Bu haberimizde birçok şahıs tarafından merak edilen Efsane Cuma ne vakit? Sorusunu yanıtladık. Pekala, Efsane Cuma ne vakit? Efsane Cuma indirimleri ne Vakit 2022?

EFSANE CUMA NE VAKİT?

25 Kasım Cuma günü gece saat 00.01 prestijiyle başlayan indirimler bir sonraki gece yarısına kadar yani 26 Kasım saat 00.01’e kadar devam etmektedir.

BLACK FRIDAY NEDİR?

ABD’de, Black Friday Şükran Günü’nden sonra gelen birinci cuma günüdür. Mağazalar Fazla erken saatte açılır ve geç kapanırlar. Bugün beklenmedik derecede indirimli satış yaparlar. Black Friday resmi bir tatil sayılmaz. Kanada ve İngiltere’de de Black Friday günü vardır, ve Amazon üzere internet üzerinden Amel yapan Türlü şirketler de indirimli satış yaparlar. nihayet yedi Yıl içinde, bu günde indirim yapan şirketlerin kârları Daimi artmıştır.
Bu alışveriş gününe tarihte birinci kere 1961 yılında gazetelerde Black Friday olarak bahsedilmiştir. O günde, Philadelphia’da, alışverişten Dolayı oluşan ağır trafik ve zorluklar nedeniyle bu İsim verilmiştir. nihayet yıllarda, bu gün, hem beşerler hem de mağazalar için Olumlu formda karşılanmaktadır. Walmart üzere Ünlü mağazalar her yıl, kapılarını müşterilerine daha erken açmaktadırlar, ve çalışanların mesaisi daha ağır geçmektedir. Black Friday gününde 2000’li yıllara kadar sabah 06:00’da açılan mağazalar bu tarihten sonra sabah 04:00 ila 05:00 saatlerinde hizmet vermeye başladı. 2011 yılından sonra kimi mağazalar Black Friday gününde 24 saat hizmet Eda kararı aldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir