CANLI İZLE| ATV Müge Anlı Canlı İzle! 23 Kasım Cuma Müge Anlı canlı izle! Müge Anlı bugünkü bölümü canlı yayın! ATV Müge Anlı 23 Kasım canlı izle!

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

ATV Müge Anlı canlı izle linki araştırılıyor. Hafta içi her gün ATV ekranlarında yer Meydan ve milyonların takip ettiği Müge Anlı ile Tatlı Misli canlı yayın izle! vatandaşlarımız tarafından araştırılmakta. Araştırmacı Gazeteci Müge Anlı’nın sunuculuğunu üstlendiği reyting rekortmeni televizyon programı Türkiye’nin gündemini belirlemeye devam etmekte. Programda bir Fazla olayı çözen Müge Anlı ile Tatlı Misli izle! Programın sıkı takipçileri Müge Anlı canlı izle ekranı araştırmasına çıktı. ATV ile Müge Anlı Tatlı Misli 23 Kasım Cuma nihayet kısım canlı izle! Müge Anlı canlı izle! ATV Müge Anlı yeni kısım canlı yayın izle 23 Kasım Cuma. İşte ayrıntılar haberimizde… 23 Kasım 2022 Müge Anlı canlı yayın!

MÜGE ANLI CANLI YAYIN İZLE

ATV’de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Misli programını canlı yayın ile takip etmek için haberimizin ayrıntılarında yer Meydan Müge Anlı canlı izle linkinden ulaşabilirsiniz.

MÜGE ANLI SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Müge Anlı ile Tatlı Sert, hafta içi her gün saat 10.00’da ATV ekranlarında yayınlanıyor.

MÜGE ANLI İLE TATLI Misli PROGRAMI HAKKINDA

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı Dizi birçok toplumsal mesuliyet projesi ile de isminden sıkça Laf ettiren, Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı ve takımı, üzerinde çalıştığı kayıp belgelerini, cinayete kurban giden şahısları ve kayıpların bütün ömrünü ortaya çıkararak onları bulmaya, olayları aydınlatmaya devam ediyor…

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı 19 Aralık 1973, İstanbul doğumlu Türk sunucu ve gazetecidir.
Marmara Üniversitesi İrtibat Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Toplumsal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına birinci olarak Top Secret programıyla Kanal 6’da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv üzere kanallarda devam etti. 2006-2008 yılları ortasında magazinci Şenay Düdek ve Pakize Suda ile Kanal D’de Dobra Dobra isimli magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yaptı. Uzun yıllar vatan Gazetesi’nin magazin müdürlüğünü üstlendi. 2008 yılında Dobra Dobra’daki sunuculuk tecrübesi ile magazinciliği bırakıp sunuculuğa geçti ve atv’de yayınlanan kendine ilişkin Müge Anlı ile Tatlı Misli isimli münakaşa programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan bireyler ağırlanmakta, işleyeni aşikâr olmayan yahut işleyenin bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Yine Tatlı Sert’in dışında, 2010 televizyon döneminde, daha evvelden Sinan Çetin’in yapmış olduğu Sinema Üzere isimli programla birebir formatta bir programı atv’de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Mevcut isimli programda, yaşadığı Çeşitli olaylardan Dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan şahıslar konuk edildi. 2019 yılında atv’de Müge Anlı ile Tatlı Misli programı yaz tatilindeyken itimat Bana isimli bilgi yarışını sundu.

MÜGE ANLI CANLI İZLE

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir