Bursa’da Silahla Yaralama… – İnternette Tanıştığı Kişiyle Buluşan Genç Kız, Kardeşinin Arkadaşı Tarafından Silahla Ağır Yaralandı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

İsveç’ten tatil için geldiği Bursa’da, internette tanıştığı bireyle buluşan genç kız, kardeşinin arkadaşı tarafından silahla ağır yaralandı.

Alınan bilgiye nazaran, İsveç’te bir lisede tahsil gören T.T. (19), 21 Nisan’da tatil için Bursa’daki yakınlarının yanına geldi. T.T’nin, daha Evvel internette tanıştığı Yunus Y. (19) ile Yıldırım tabiat Parkı’nda buluştuğunu öğrenen kardeşi E.T. (18), arkadaşları Suvabi E. ve Mehmet B. ile bir arabayla parka geldi.

Suvabi E, Birlikte gördükleri T.T. ve Yunus Y’ye elindeki pompalı tüfekle 3 el ateş etti. Kurşunlardan 2’sinin isabet etmesi sonucu ağır yaralanan genç kız ile bir kurşunla yaralanan Yunus Y, 112 Acil Servis takımları tarafından Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Genç kızın sıhhat durumunun ciddiyetini koruduğu, olayla ilgili 3 kişinin de gözaltına alındığı bildirildi.

Kaynak: AA / Şimdiki

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir