Arnavutköy’de Yaya Kaza Anı Güvenlik Kamerasına Yansıdı

Genel, Gezilecek Yerler May 05, 2023 Yorum Yok

ARNAVUTKÖY’de yolun karşısına geçmeye çalışan Zeynep Karakaş’a araba çarptı. Kazanın tesiriyle metrelerce sürüklenen Karakaş’ın bedeninde Fazla sayıda kırık olduğu öğrenildi. Kaza anı bir Amel yerinin Emniyet kamerasına yansıdı.

Kaza, dün sabah saatlerinde Arnavutköy Karlıbayır Mahallesi Eski Edirne Asfaltı Caddesi’nde meydana geldi. Salih Dayı idaresindeki 34 JJ 9781 plakalı arabayla Eski Edirne Asfaltı Caddesi’nde ilerlerken yolun karşısına geçmeye çalışan Zeynep Karakaş’a çarptı. Kazanın tesiriyle Zeynep Karakaş havaya savrularak metrelerce sürüklendi. Birinci müdahalesi Hadise yerinde bulunan vatandaşlar tarafından yapılan Karakaş, daha sonra sıhhat grupları tarafından hastaneye kaldırıldı. Bedeninde Fazla sayıda kırık olan bayanın sıhhat durumunun güzele gittiği öğrenilirken kaza anı bir Amel yerinin Emniyet kamerasına yansıdı.

“BU NOKTADA DAİMA KAZALAR OLUYOR” Kazaya Şahit olan İsmail Gözütok, “Bir bayan karşıdan karşıya geçerken Daimi kazaların olduğu bu noktada Yine kaza oldu. Bayan karşıya geçmeye çalışırken arabayı ayrım etmedi. Bir anda otomobil vurdu. Biz diş kliniği çalışanları olarak müdahalemizi yaptık, Çabucak ambulansı aradık hastaneye kaldırıldı. Bu noktada Daimi kazalar oluyor. Hatta bugünkü kazadan 1 saat sonra Yeniden Aka bir kaza tehlikesi atlatıldı. Buraya üst geçit yapılmasını yahut Önlem alınmasını istiyoruz. Daimi birebir kazalara Şahit oluyoruz burada.” dedi.

– İstanbul

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir