Ara tatilde gezmek için Taksim’e geldiler! Patlamada anne kız hayatını kaybetti

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 14, 2022 Yorum Yok

BEYOĞLU İstiklal Caddesi’nde bombalı atakta hayatını kaybeden Dilek Özsoy (41) ve kızı Yağmur Uçar (15) için dedesi Mehmet Özsoy, Bakırköy’de yaşadıkları konutlarının önünde taziyeleri kabul etti. Dede Mehmet Özsoy, “Kızım Muallim olduğu için tatil vaktinde dolaşmak için kızıyla dışarı çıktı. Tatil olduğu Vakit sık sık dışarı çıkarlardı, müze gezerlerdi. Kayboldu gitti benim kızım. Ne söyleyebilirim” dedi. Dilek Özsoy’un dayısı İhsan Bülbüloğlu ise, “Kızı Anadolu lisesinde 2. Sınıf öğrencisiydi. Hayalleri vardı ikisinin de. Bir arada bir hoşluk yaşamak istemişler hava hoş olduğu için. Sonu bu türlü oldu” diye konuştu.
Beyoğlu

“KAYBOLDU GİTTİ BENİM KIZIM”

Arzu Özsoy’un babası Mehmet Özsoy, “Kızım Muallim olduğu için tatil vaktinde dolaşmak için kızıyla dışarı çıktı. Gezmeye gitmişlerdi ancak denk geldi işte. İkisi yalnız gitmişti. ‘Gezmeye gideceğiz’ dediler fakat oraya gideceklerini söylemediler. Tatil olduğu Vakit sık sık dışarı çıkarlardı, müze gezerlerdi. Torunum İdadi 2. Sınıf öğrencisiydi, kızım Özel bir okulda öğretmendi. Yapacak bir şey yok, gitti. Kayboldu gitti benim kızım. Ne söyleyebilirim? İlah belalarını versin. Söyleyecek bir şey yok, yakalanmış yalnızca lanet okuyorum” dedi.

“İKİSİNİN DE HAYALLERİ VARDI”

Arzu Özsoy’un dayısı İhsan Bülbüloğlu ise “Arzu benim yeğenim. Kendisi Sınıf öğretmeniydi, yalnızca okula gidip gelen biriydi zira daima ağırdı. Kızı Anadolu lisesinde 2. Sınıf öğrencisiydi. Hayalleri vardı ikisinin de. Birlikte bir hoşluk yaşamak istemişler hava hoş olduğu için. Sonu bu türlü oldu. Tüm ülkemizin başı sağ olsun. Elim bir olay, İlah kimseye yaşatmasın. Bunları yapanların yanına kalmayacaktır. Bu Fazla kahpece bir taarruz. Saat 16.00 civarı olmuş, hiçbir hatası olmayan pak insanlara bunu yapabiliyor olmaları anlamak Mümkün değil. Hepimizin başı sağ olsun. Devletimiz bunun hesabını soracaktır. vatan sağ olsun. Terör örgütlerinin İlah belasını versin” diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki
Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan Tüm haberler sitemizde hazırlandığı formuyla otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin tüzel muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir