ABD Başkanı Biden G20’de kopyayla yakalandı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 17, 2022 Yorum Yok

Endonezya’nın Bali kentinde düzenlenen G20 Önderler Tepesi ikili ve toplu görüşmelerle devam etti. Önderler yapacakları konuşmaların başlıklarını nihayet Sefer Denetim ettikleri esnada ABD Lideri Joe Biden’in elindeki notlar dikkat çekti.

KOPYA KAĞIDIYLA YAKALANDI

Son vakitte unutkan davranışlarıyla gündeme gelen Joe Biden’ın elindeki kağıtta ABD Lideri’nin ne yapması gerektiği Biricik tek anlatıldı. Fotoğraf karelerine yansıyan not Biden’ın nihayet vakitte içinde bulunduğu durumu gözler önüne serdi.

NE Vakit FOTOĞRAF ÇEKİLECEĞİ DAHİ YAZILDI

Biden’ın kağıdında, “Sen merkezde oturacaksın”, “Açılış konuşmalarını sen yapacaksın” halinde talimatlar yer aldığı görüldü. Notlar ortasında oturmadan Evvel önderlerle ne Vakit fotoğraf çekeceği de yer aldı.

“ŞİMDİ SAYFAYI ÇEVİR”

Biden’ın yapması gerekenler kalın ve Aka harflerle anlatılırken, Biden’ın sayfayı çevirmesi gerektiği dahi söylenildi. Notlarda kalın ve Aka harfler ile “SEN” vurgusu yapılması dikkat çekti. Öte yandan Biden haziran ayında Amel insanları ile yaptığı toplantıda da birçok Kez kopya kâğıdı kullanırken yakalanmıştı.

BOŞ SAHNEYLE SELAMLAŞMIŞTI

ABD Lideri Biden nihayet vakitlerde Tuhaf davranışlarıyla dünya kamuoyunun gündeminden düşmüyor. Daha Evvel konuşmasını bitiren Biden tokalaşmak için sağına dönüp elini uzatmış fakat sahnede kendisinden Öbür kimsenin olmadığı görülmüştü. Boşlukla selamlaşmaya çalışan Biden’ın o imgeleri tekraren izlenmişti. Biden ABD Lideri olduktan sonra reis Yardımcısı Kamala Harris’ten tekraren ‘Başkan Harris’ olarak Laf etmişti.

2020’YE GİRDİĞİNİ ZANNETMİŞTİ

Sene başında 2020’ye girdiğini zanneden Biden’ın Laf konusu davranışları ABD muhalefeti tarafından “Akıl sıhhati yerinde değil” formunda yorumlanmıştı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir