90 Yaşında Hayatını Kaybeden Yönetmen Duygu Sağıroğlu Son Yolculuğuna Uğurlandı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 02, 2023 Yorum Yok

90 yaşında hayatını kaybeden direktör Duygu Sağıroğlu, Levent Camii’nden düzenlenen merasimin akabinde nihayet seyahatine uğurlandı.

Türk sinemasının direktörlerinden 90 yaşında hayatını kaybeden his Sağıroğlu nihayet seyahatine uğurlandı. Beşiktaş Levent Camii’nde düzenlenen cenaze merasiminde Sağıroğlu’nun ailesi taziyeleri kabul etti. Merasime oyuncu Salih Kalyon, Haldun Dormen, Halil Ergün ve Sağıroğlu’nun sevenleri katıldı. Öğle namazının akabinde kılınan cenaze namazı sonrasında his Sağıroğlu, defnedilmek üzere Feriköy Mezarlığı’na götürüldü.

“ÇOK KIYMETLİ BİR ADAMDI, ONU çok ARIYORUM”

Oyuncu Haldun Dormen, “Duygu benim için Fazla Değerli bir insandır zira biz birinci çalışmalarımızı ben Amerika’dan döndüğüm Vakit onunla Birlikte yaptık. Hatta Cep Tiyatrosu’nu birlikte kurduk. Benim için Cep Tiyatrosu Fazla kıymetlidir. Sanat hayatımın en Değerli yeri diyebilirim. çok değerli bir adamdı” dedi.

“TÜRK SİNEMASINA YÜZLERCE Öğrenci YETİŞTİRDİ”- İstanbul

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Kültür Sanat

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir