“18 Aralık’tan geliyorum” dedi, Dünya Kupası’nın final maçından fotoğraf gösterdi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Katar’da Aka bir heyecanla devam eden Dünya Kupası’nda Küme maçlarının sonuna hakikat geliniyor. Turnuvanın favorileri ortasında gösterilen Almanya’nın talihini nihayet maça bırakması şaşkınlık yaratırken, Brezilya ve Fransa‘nın aldığı art arda galibiyetler, destekçilerini sevinçten havaya uçurdu.

GÖZLER PORTEKİZ VE ARJANTİN’DE

Brezilya ve Fransa‘nın uygun gidişatının akabinde gözler Portekiz ve Arjantin’e çevrildi. Dünya yıldızlarını takımında barındıran bu iki ülkenin turnuvada nasıl bir gidişat izleyeceği oldukça merak ediliyor.

SOSYAL MEDYAYI SALLAYAN KARE

Hangi ülkelerin final oynayacağı merak edilirken, vakitte seyahat yaptığını argüman eden bir kişinin paylaştığı fotoğraf toplumsal medyada gündem oldu. 18 Aralık’taki final karşılaşmasından fotoğraflar paylaşan Vakit yolcusu, finalin galibini de verdi.

BREZİLYA VE FRANSA ORTASINDA OYNANACAK

Zaman yolcusunun tezine nazaran 18 Aralık’taki final çabası Brezilya ve Fransa ortasında oynanacak. Çabayı ise 2-1 ile Brezilya kazanacak. Bu fotoğraflar kısa müddet içerisinde milyonlarca görüntülenme aldı.

İşte Vakit yolcusunun paylaştığı fotoğraflar:

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir