Washington-Moskova sınırı yanacak! ABD’li pilot, Rus üssünün tabanına penis çizdi

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 05, 2022 Yorum Yok

Suriye‘de bir Rus üssünün yakınında uçan ABD Hava Kuvvetleri’ne ilişkin KC-135 model uçağın çizdiği rota toplumsal medyada ve Hariç basında ses getirdi.

CİNSEL ORGAN ÇİZDİ

Uçuş meraklıları, FligtRadar24 programında ABD’li Hava Kuvvetleri pilotunun Rus üssü yakınında cinsel organ çizdiği anları yakaladı.

RESMİ AÇIKLAMA GELDİ

Öte yandan olayla ilgili ABD Hava Kuvvetleri’nden resmi İzah geldi. Açıklamada pilotun çizdiği rotanın kasti olmadığına vurgu yapılarak “Doğu Akdeniz’de aktiflik gösteren KC-135 Stratotanker (RAKE71), vazife sırasında birdenbire Çok farklı uçuş rotasında ilerledi. Bu ayarlamalar ve hareketler Özellikle yapılmış üzere görünüyor olabilir. Fakat pilotun da ünitemizin de bu türlü bir niyeti yok. Biz bunu araştırmaya devam ederken, USAFE-AFAFRİKA, AMC [Hava Hareketliliği Komutanlığı] ve Hava Kuvvetleri, en yüksek profesyonellik ve havacılık standartlarını müdafaaya devam edecek.” denildi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir