geceturu.com | Nerede Ne Var

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. “Türkiye motosiklet pazarı istikrarlı şekilde büyüyor”

“Türkiye motosiklet pazarı istikrarlı şekilde büyüyor”

admin admin -
19 0

Motobike İstanbul 2023’in anne sponsorlarından Motul’un Türkiye Satış Yöneticisi Kerem Oyılmaz kesimi kıymetlendirdi.

Açılış Töreni’nde Türkiye motosiklet pazarına dair Değerli öngörü ve değerlendirmeleri paylaşan Motul Türkiye Satış Yöneticisi Kerem Oyılmaz, yaşanan bütün krizlere ve zorluklara Karşın ülkede motosiklet pazarının kuvvetli ve istikrarlı formda büyüdüğüne dikkat çekti. Oyılmaz, “Pandemi sonrasında ortaya çıkan ferdî ulaşım aracı gereksinimi, moto kurye servislerinin artışı, ulaşım ve araba maliyetlerinin yükselmesi motosiklete olan ilgiyi her geçen gün artırıyor. Bizler de, kesimin madeni yağdaki kuvvetli oyuncusu Motul olarak, büyüyen motosiklet bölümüne yatırım yapmaya devam ediyoruz. Türkiye pazarını önemsiyoruz.” tabirlerine yer verdi.

Türkiye’deki motosiklet şoförlerinin Motul’e olan bağlılığının her geçen gün yükseldiğini kaydeden Oyılmaz “Motorsporlarının şiddetli kaidelerine dahi dayanan sağlam, kaliteli eserleriyle Motul herkes tarafından Fazla seviliyor. Motosikletinde Motul kullandığını belirtmekten gurur duyuyor. 4 milyon adedi aşan ve ıslak ortalaması 5,8 olan bir motosiklet parkımız var. Bu da bakım ve tamir gereksinimini beraberinde getiriyor. Motosiklet dünyasıyla eşleşmiş bir markayız. çok yakında bisiklet bakım eserlerimizi de pazarda sunarak her araç tipinde Mevcut olacağız.” dedi.

Sektörde en geniş Eser portföyüne sahip marka olarak, 90’dan Çok Eser ve 150’nin üzerindeki farklı ambalaj seçeneği sunduklarını belirten Oyılmaz, “Üst seviye performanslı eserlerimizin sağladığı müdafaa ile, motosiklet bakım maliyetlerinin aşağı çekilmesine, ve şoförlerin inançlı sürüş yapmalarına İmkan sağlıyoruz. Ayrıyeten yalnızca motosikletler için değil; hobi emelli kullanımı olan ATV, UTV araçları için de tahlillerimiz var. Güçlü kış ve tabiat şartlarında, hem birinci yardım grupları hem de Emniyet güçlerimiz tarafından kullanımı olan kar motosikletlerinin gereksinimlerine yönelik eserlerimizle tahliller sunuyoruz.” formunda konuştu.

Motosiklet sahiplerinin bütün mekanik ve kozmetik bakım gereksinimlerini karşılayabilecekleri eserlerin sergilendiği fuarda Superfan hayran eserleri de herkesin ilgisini çekti. Fuarda Türkiye’nin en süratli motosikleti unvanına sahip Kawasaki H2R eşliğinde Lime Green By Motul’ün Türkiye lansmanı da birinci Kez gerçekleştirildi. Motul’un garaj konsepti de Aka İlgi gördü.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir