Porsche’den 718 serisine şık dokunuşlar: Yeni 718 Style Edition

Genel, Gezilecek Yerler Kas 06, 2022 Yorum Yok

Porsche‘nin performansı, günlük kullanımla birleştirdiği en âlâ örneklerinden biri olan 718 serisine Özel dokunuşlarla yeni modeller katıldı.

Porsche 718 Boxster Style Edition ve 718 Cayman Style Edition, kullanılan canlı renkler ve yeni tasarım öğeleriyle orijinal bir karaktere bürünüyor.

Porsche, Style Edition ile çarpıcı bir dizayna Ehemmiyet veren müşterilere Özel bir seçenek sunuyor. Efsanevi Porsche 911 Carrera RS modeline Özel Yakut Yıldız renk seçeneğinin Çağdaş bir yorumu olarak sunulan Yakut Yıldız Neo Beden rengi, bu modellerde öne çıkıyor.

Modelleri öne çıkartan Özel detaylar

Porsche kullanıcıları, Style Edition modellerini Yakut Yıldız Neo dışında bir renge boyatsalar da modellere has özellikler açıkça ayırt edilebiliyor. Örneğin, yeni versiyonlarda parlak Siyah 20 inç 718 Spyder jantlar kullanılmış ve jant göbeği kapaklarında renkli Porsche armaları yer alıyor. Siyah spor egzoz boruları ve gerideki parlak gümüş renkli “Porsche” yazısı Style Edition’ın ayırt edici özellikleri ortasında yer alıyor. 718 Boxster Style Edition’ın üzerindeki “Boxster” yazısı, Yan camların üzerinde Özel kabartma bir etiket olarak tavana eklenmiş. Ekstra bir fiyat ödemeden, Siyah yahut ak olmak üzere iki 718 Style Edition kontrast paketi ortasından seçim yapılabiliyor. İki paket de bagaj bölmesi kapağında dekoratif şeritler, yanlarda dekoratif “Porsche” yazıları,jantlar ve gerideki model isimleri için sırasıyla Siyah ve ak parlak boya kaplamaları içeriyor. Style Edition modellerinin İç dizaynında, tebeşir rengi kontrast dikişlere sahip Siyah deri paketi, paslanmaz çelikten aydınlatmalı kapı eşiği panelleri ve koltuk başlıklarında Porsche Arması dikkat çekiyor.

Genişletilmiş standart donanım ile artan cazibe

718 Boxster ve Cayman Style Edition modellerinin donanımı da etkileyici: LED gündüz farlarını içeren BiXenon farlar, Geri görüş kamerası ile ParkAssist, Apple CarPlay, Hız sabitleyici, yağmur sensörlü otomatik kararan aynalar, ısıtmalı Fazla işlevli cilt direksiyon simidi, ısıtmalı koltuklar, çift bölgeli otomatik klima denetimi, tebeşir renkte kontrast dikişli Siyah cilt döşeme ve paspaslar ile sürate hassas direksiyon (Power Steering Plus) standart olarak sunulan özellikler ortasında bulunuyor.

Standart altı vitesli manuel şanzıman (isteğe bağlı yedi vitesli PDK)

718 Boxster ve 718 Cayman’ın Style Edition modelleri, 220 kW (300 PS) Sıkıntı üreten ve 380 Nm tork sağlayan 4 silindirli iki litrelik boxer tipi motora sahip.

Standart olarak altı ileri manuel şanzımana sahip Style Edition modelleri, 5,1 saniyede (veya isteğe bağlı yedi vitesli PDK ile 4,7 saniyede) sıfırdan 100 km/s sürate ulaşabiliyor. Şanzıman seçiminden Müstakil olarak iki araç da 275 km/s azami sürate sahip.

>

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir