Oğlunun çocuğunu doğuran kadının doğum sonrası sözleri şaşkınlık yarattı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 11, 2022 Yorum Yok

Amerika Birleşik Devletleri’nde geçtiğimiz günlerde yaşanan Hadise günlerden bu yana konuşuluyordu. Dünya basınının da yakından ilgilendiği olayla ilgili yeni gelişmeler yaşandı.

TAŞIYICI ANNELİK YAPMAYI KABUL ETTİ

56 yaşındaki Nancy Hauck gelini Cambria Hauck’un, sonuncusu eylül ayında olmak üzere art arda iki Sefer ikiz bebekler dünyaya getirmesinin akabinde Öbür bir hamileliği taşıyamayacağının anlaşılmasıyla oğlu Jeff’in bebeğine taşıyıcı annelik yapmayı kabul etti.

BEBEK SAĞLIKLI FORMDA DÜNYAYA GELDİ

Tıbbi değerlendirmelerin akabinde hekimler, Nancy’nin yaşına Karşın “iyi bir aday” olduğuna karar verdi. Embriyo transferinin akabinde Hamile kaldı ve 2 Kasım’da Hanna’yı dünyaya getirdi. Nancy, dokuz saat boyunca doğum sancısı çektiğini söyledi. Hanna doğduğunda 3 kilo 12 gram yükünde ve yaklaşık 50 santim uzunluğundaydı. Hannah’nın annesi Cambria Hauck, cuma günü Instagram’da, “O burada ve kalbim patlayabilir. O, her tarafıyla mükemmel” notuyla, kayınvalidesi Nancy Hauck’un doğum sonrası çekilmiş bir görüntüsünü paylaştı.

DOĞUM SONRASI KELAMLARI ŞAŞKINLIKLA KARŞILANDI

Ancak Nancy Hauck’un doğum sonrası yaptığı açıklamalar Aka dikkat çekti. 56 yaşındaki bayan, doğumdan Çabucak sonra bebeğin kendisinden alınarak oğullarının konutuna götürülmesi nedeniyle üzgün olduğunu lisana getirdi. Bebekle ortasında duygusal bir bağ oluştuğunu söyleyen bayan, kelamları nedeniyle de eleştirildi. Mevzuyla ilgili, “Bunun bu türlü olacağı belirli değil miydi?” yorumu yapıldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir