Ne konuşabiliyor ne de yürüyebiliyor! “Dev bebek” görenleri şaşkına uğratıyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 17, 2023 Yorum Yok

3 çocuk annesi Adalgisa Soares Alves (48)’in birinci çocuğu Graziely beyinde basınç oluşturan ve akabinde kafatasında hasara neden olan bir sıvı olan hidrosefali ile doğdu. Graziely bu hastalıkla her gün savaşırken, başı üç katına çıktı ve artık yürüyemiyor, konuşamıyor, yakın vakitte da görme yeteneğini kaybetti.

BAZILARI ALAY EDİYOR

Daily Star’ın haberine nazaran, Alves’in farkındalığı artırmak için paylaştığı bir görüntüde Graziely’nin biberonla beslendiği görülüyor. Yayınlanan görüntüye, Üzücü yorumlar yapan toplumsal medya kullanıcıları Graziely’ye ötenazi yapılmasını bile önerdi.

DESTEK YORUMLARI DA GELDİ

Bir kullanıcı, “Üzgünüm bu ben olamazdım, çocuğumu her gün bu türlü göremezdim” dese de, kimi kullanıcılar da takviye yorumlarını paylaşmak için yorumlara akın etti. Bir şahıs “Adalgisa Hanım, siz bir meleksiniz, hoş bir ruhsunuz, İlah sizi her Vakit korusun” dedi.

“ONU OLDUĞU ÜZERE SEVİYORUZ”

Alves ise yaptığı açıklamada, “Ona ‘Koca kafalı’ diye seslendiklerinde üzülüyorum zira o Vakit bu yalnızca zalimlik olur. önemli olan şu ki ben, bütün ailemiz ve arkadaşlarımız Graziely’yi olduğu üzere seviyoruz. O müspet güç yayıyor ve biri onu ziyaret ettiğinde içime taşan bir huzur hissediyorum. Onun gülümsemesini her gördüğümde Fazla Mesut hissediyorum. Ona her Vakit en güzelini vereceğim zira o benim rahmimde doğdu, karnımdayken Fazla sevildi, arzulandı ve onu hayatının nihayet gününe kadar seveceğim.” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir