“Mısır’da kapıda vize kolaylığı ile ayrıcalıklarla dolu Rixos tatiline davetlisiniz”

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 24, 2023 Yorum Yok

–Alınan karara nazaran Mısır‘ı ziyaret edecek Türk vatandaşları için kapıda vize alma uygulaması 15 Nisan itibariyle başlatıldı. Daha Evvel 18-45 ıslak ortası için uygulanan gelmeden Evvel vize alma mecburiliği kaldırıldı. Yeni vize uygulamasını pahalandıran Rixos Mısır Otelleri Ceo’su Erkan Yıldırım, “Bu karar ile Türk konuklarımızı Hurghada’da da ağırlayacak olmanın memnunluğunu yasıyoruz. Konuklarımız, kısa bir tayyare seyahatinden sonra  havaalanına yalnızca 10 dakikalık bir arada bulunan otelimize ulaşabiliyor. Farklı konseptlerdeki şık suite ve villaları, lezzetli yemekleri deneyimleyebileceğiniz restoranları ve Fazla daha fazlası ile konuklarımızı lüks ve konfor dolu bir tatil tecrübesine Davet ediyoruz” dedi.

Mısır’a Türkiye’den istikbal olan misafirler girişte alacakları 25 dolar karşılığında vize ile artık giriş yapabilecekler. Sharm El Sheikh girişleri ise rastgele bir fiyat alınmadan vizesiz biçimde uygulanmaya devam edecek.

OTELİN KENDİNE İLİŞKİN İSKELESİNDE DE YATLAR İÇİN özel BİR LİMAN MEVCUT

Yeni vize uygulamasını pahalandıran Rixos Mısır Otelleri Ceo’su Erkan Yıldırım, Hurghada’da bulunan Rixos Premium Magawish Suites&Villas ve El Alamein’de bulunan Rixos Alamein otellerinde Türk konukları ağırlamaya hazırlandıklarını söyledi. Yıldırım, “Rixos Premium Magawish Suites & Villas, 255 bin metrekarelik alana konseyi, en küçüğü 53 metrekare suitlerden  ve hepsi havuza acılan swim up suit ve villaları ile bireye Özel konaklama tecrübesi yaşatıyor. 1 kilometrelik kumsalında Beygir binme üzere eşsiz bir tecrübe yasarken, otelin Çabucak önündeki Maldivleri anımsatan adasında da konuklarımıza mükemmel bir imtiyaz sunuyor. Otelin kendine ilişkin iskelesinde de yatlar için Özel bir limanı mevcut. Güneşin Yıl uzunluğu parladığı Hurghada’ya, İstanbul’dan yaklaşık 2 saat 15 dakikalık bir uçuşla ulaşmak mümkün” dedi.

Yıldırım, “Bu karar ile Türk konuklarımızı Hurghada’da da ağırlayacak olmanın memnunluğunu yasıyoruz. Konuklarımız, kısa bir tayyare seyahatinden sonra  havaalanına yalnızca 10 dakikalık bir aralıkta bulunan otelimize ulaşabiliyor. Farklı konseptlerdeki şık suite ve villaları, lezzetli yemekleri deneyimleyebileceğiniz restoranları ve Fazla daha fazlası ile konuklarımızı lüks ve konfor dolu bir tatil tecrübesine Davet ediyoruz. Otelimizde konaklayacak olan konuklarımız birebir vakitte Piramitlere ve Luxor tapınaklarına da böylece erişim imkanına sahip olabilecekler” tabirlerini kullandı.


– İstanbul

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / iktisat

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir