Latin müziğin efsanesi Nicolas Reyes, Türkiye’ye geliyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 25, 2023 Yorum Yok

Latin müziğin dünya çapında bilinen efsane kümesi Gipsy Kings‘in kurucusu Nicolas Reyes, 2 başka kentte sahne almak üzere Türkiye’ye gelecek.

Fransa, İtalya, İngiltere ve İspanya olmak üzere Avrupa’nın farklı ülkelerinde Aka bir muvaffakiyet elde ettikten sonra dünya çapında tanınmaya başlayan Gipsy Kings, 60 milyon albüm satışı ve sahne performanslarıyla 30 yılı aşkın müddettir müzik listelerindeki yerini koruyor. ‘ Gipsy Kings featuring Nicolas Reyes’ konserleri; 17 Haziran gecesi İstanbul’da Volkswagen Arena’da, 18 Haziran gecesi ise Ankara Congresium’da gerçekleşecek. Aktifliğin biletleri ise 25 Nisan Salı gününden itibaren satışta olacak.

Latin müziğinin dünyadaki en Aka temsilcilerinden biri olan Gipsy Kings, poptan etkilenen flamenko rumba albümleriyle 60 milyondan Çok sattı. Müziğiyle dünya çapında tanınan Gipsy Kings, birinci single’ları “Djobi Djoba”, “Bamboleo” ve “Baila Baila” ile milletlerarası mecralarda Aka muvaffakiyetler elde etti.

Kardeşi Andre Reyes’le Birlikte Özgün Gipsy Kings kümesinin kurucu üyesi olan Nicolas Reyes, dünyanın en Değerli flamenko solistlerinden biri olarak kabul ediliyor. Yüklü olarak hem klasik hem de tanınan flamenko ve rumba ögelerini içeren farklı usullerde müzik söyleyen Reyes’in Gipsy Kings’i müzikseverleri 30 yıldan bu yana heyecanlandırmaya devam ediyor.


– İstanbul

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Kültür Sanat

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir