Kör Kahin Baba Vanga’nın 2022 kehaneti tuttu! 48 bin yıldır uyuyan virüs uyandı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

Tahminleri ile dünyaya damga vuran Baba Vanga, takipçilerinin birçok tarafından 16. Yüzyıl kahini Nostradamus ile eş kabul ediliyor. 1911 doğumlu Bulgar mistik Vangeliya Pandeva Gushterova, bu Kez 2022 kehanetiyle gündemde.

SON KEHANETİ GERÇEK OLDU

Daha Evvel birçok olayı ve gelişmeyi evvelce bilen Baba Vanga, yeni bir felaketin sinyalini yıllar Evvel vermişti. Baba Vanga, Sibirya’da ölümcül bir virüsün keşfedileceği kehanetinde bulunmuştu. Donmuş bir alanda gizli duran ölümcül virüsün, global ısınmayla Bir arada ortaya çıkacağı kaydedildi. Virüsün yayılacağı ve süratle denetimden çıkacağı da öngörüleri ortasındaydı. Kahin’in bu kehaneti geçtiğimiz günlerde bilimsel araştırmayla gerçekleşti.

48 BİN 500 YILLIK VİRÜS UYANDI

Sibirya’da araştırmalarına Hız veren ilim insanları Sibirya’nın permafrostlarında korkutucu gerçekle karşılaştı. On binlerce Yıl önceye ilişkin bir virüsün yine ortaya çıktığı görüldü. Sibriya’da ortaya çıkan virüsün 48 bin 500 Yıl donmuş halde uyuduktan sonra yine ortaya çıktığı kaydedildi. Uzmanlar yıllar öncesinden gelen virüslerin yeni bir pandemi oluşturma tehlikesine dikkat çekti.

ŞİMDİLİK BEŞERLER İÇİN TEHLİKE OLUŞTURMUYOR

Fransa’daki Aix-Marseille Üniversitesi’nden virolog Jean-Michel Claverie, New Scientist’e “48.500 Yıl bir dünya rekoru” dedi. Pandoravirus yedoma ismi verilen virüsün, pithovirüsten sonra bilinen ikinci Aka virüs olduğu söylendi. Pandoravirüs, bir mikrometre uzunluğunda ve 0,5 mikrometre genişliğinde. ilim insanları virüsün şimdilik amipler olarak bilinen Biricik hücreli organizmaları enfekte edebileceğini, bitkileri yahut hayvanlara bulaşmayacağını söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir