Konutunda gece vakti yatağında kıpırtı hisseden bayan, yatağından fırlayan yılanla dehşete düştü

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 06, 2022 Yorum Yok

Yılanlar, hala dünyada insanların en Çok ürktüğü hayvanların başında gelmeye devam ediyor. İngiltere’nin Wellingborough kasabasında yaşayan 23 yaşındaki Tasha Lane isimli bayan da yılanlarla ilgili Üzücü bir Deneme edinen beşerler ortasına katıldı.

SABAHA KARŞI YATAĞINDA ayrım ETTİ

Tasha Lane erkek arkadaşıyla Birlikte yaşadığı konutta yatağında uyuduğu sırada sabah 4’e karşı bir kıpırtı hissetti. önce köpeğinin kendisini rahatsız ettiğini düşünen bayan, yorganı kaldırdığında turuncu bir yılan ile karşı karşıya geldi. Bayanın çığlığı basmasıyla Bir arada bir anda ortalık karıştı.

HEMEN ODAYI KAPATTILAR

Yılanın zehirli olup olmadığını bilmedikleri için odanın kapısını kapatan Tasha ve sevgilisi sonraki gün durumu komşularına anlattı. Bu sayede ise gerçek ortaya çıkmış oldu. Buna nazaran yılanın, günler Evvel komşularının konutundan kaçtığı ve en zararsız Cin olan Mısır yılanı olduğu öğrenildi. Bu yılanların zehirsiz olduğunu öğrenen genç bayan, rahat bir soluk aldı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir