Kız bebeğinin bezinin kanla dolu olduğunu fark eden anne, hastanedeki teşhisle yıkıldı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 21, 2022 Yorum Yok

Sidney kentinde yaşayan bir ailenin başına gelenler, dünya basınında Aka yankı uyandırdı. Elde edilen bilgilere nazaran 3 çocuk annesi Sarah Regan, 9 aylık kızının altını değiştirdiği sırada bezinin kanla dolu olduğunu gördü.

HEMEN ACİLE GÖTÜRDÜ

Yakınlarında da haber veren genç bayan, Birdie isimli Ufak bebeğini Çabucak acile götürdü. Genç bayan birinci olarak Ufak çocuğun böbreğinin hasar aldığını düşündü lakin gerçek Fazla farklı çıktı.

ERKEN ERGENLİK TEŞHİSİ KONULDU

Hastanede yapılan bir sıra testlerin akabinde Birdie isimli Ufak kızın erken ergenlik yaşadığı tespit edildi. Bu haberi Meydan aile Aka bir şaşkınlık ve ıstırap yaşarken, Çabucak hekimlerden bahis hakkında ayrıntılı bilgi aldılar.

“DAHA önce BU TÜRLÜ BİR ŞEY DUYMAMIŞTIK”

Başlarına gelen Hadise hakkında konuşan Ebeveyn Sarah Regan, “Doktorlar bize teşhisi söylediğinde Aka bir şok geçirdik. Ne düşüneceğimizi bilmiyorduk zira bu birinci Sefer duyduğumuz bir şeydi” tabirlerini kullandı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir