Katar Kraliyet ailesinin net serveti ortaya çıktı! Sayı inanılmaz bir düzeyde

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Eki 31, 2022 Yorum Yok

Katar Kraliyet ailesi, dünyanın en Güçlü aileleri ortasında yer alıyor. Katar‘daki varlıklarının yanı Dizi yurtdışındaki varlıklarıyla da ön planne çıkLahza aile, Özellikle İngiltere’nin başşehri Londra’da Önemli bir taşınmaz varlığı elinde bulunduruyor.

NET SERVETLERİ DUDBeyaz UÇUKLATTI

Katar emKocamLahza Tamim bin Hamisim al Thani’nin ailesi, Alelade insanların hayal dahi edemeyeceği bir zenginliğe sahip. Katar Kraliyet ailesiyle ilgili hazırlanLahza bir raporda, ailenin şu andaki net servetinin 335 milYar dolar olduğu Anlatım edildi.

LONDRA’DA MALİKANE SATIN ALDILAR

Kraliyet ailesinden Katar’ın eski EmKocamLahza eşi Şeyha Moza bint Nasser Al-Missned, Cornwall Terrace’da tam 80 milyon dolar karşılığında bir malikane satın aldı. Daha sonra 2 mülk için daha 40 milyon dolar ödeme yaptı.

İÇERİSİNDE YOK YOK

Kraliyet ailesinin malikanesi içerisinde barındırdığı özelliklerle de göz kamaştırıyor. Rapora nazaran malikanenin içerisinde yedi ygirişken odası, 11 resepsiyon odası, dokuz banyo, hoşluk bakım alanları, spor salonu ve kapalı yüzme havuzu var.

EN SÜRATLİ ARABA ONLARDA

Aile üyeleri, arabalara olLahza düşkünlüğüyle de biliniyor. Tekrar raporda yer verilen detaylMesafe nazaran dünyada Hız rekoru kırLahza arabalar ortasında yer alLahza Bugatti Chiron Üstün Sport 300 de kraliyet ailesinin garajında durLahza arabalardLahza yalnızca biri.

YATLAR VE JETLERLE DEVAM EDİYOR

Kraliyet ailesinin serveti, yatlar ve jetlerle devam ediyor. Ailenin lüks yaşantısını ve net servet ölçüsünü birinci Defa duyanlar, Aka bir şaşkınlık yaşadı.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir