KahramLahza aşçı, bayanı azgın pitbullun ağzındLahza bu türlü aldı! HerKesin öğrenmesi gerek

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Eki 31, 2022 Yorum Yok

BirFazla ülkede bakılması ve beslenmesi yasBeyaz olLahza pitbull cinsi köpekler saldırganlıkları ve güçleriye biliniyor.

YURTDIŞINDA YAŞANDI

Yurtdışında çekilen manzaralarda, Ufak köpekleriyle yürüyüş yapLahza 3 bayan ani atağa uğruyor. Elinde köpek tutLahza bayan hücuma Karşın köpeğini bırakmıyor ve arkadaşına veriyor. Pitbull ise ayağındLahza yakaladığı bayanı hareketsiz bırakarBeyaz saldırmaya devam ediyor.

KAHRAMLahza AŞÇI

O sırada sesleri duyLahza kahramanımız Hadise yerine geliyor. Yakındaki bir restoranda aşçı olarBeyaz çalışLahza adam pitbull cinsi köpeğin boynunu elleri ortasına alarBeyaz sıkmaya başlıyor. Köpek bir mühlet sonra nefessiz kalıyor ve bayanı bırakmBeyaz zorunda kalıyor.

KISA MÜDDETLİ BAYGINLIK YAŞadi

Kısa vadeli baygınlık geçiren pitbull Hadise yerinden kaçarBeyaz uzaklaşıyor. Aşçının müdahale tekniği pitbull ve köpek ataklarına karşı yeni bir formülü de gündeme getirdi. Boğazı kuvvetli bir formda bırakmadLahza sıkarBeyaz insanların hayatını kurtarabilir.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir