İSTANBUL-AK PARTİLİ AHIAKAN, TAKSİCİ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek May 01, 2023 Yorum Yok

AK Partili Ahıakan, taksici esnafını ziyaret etti

İSTANBUL, (DHA)- Beyaz Parti İstanbul 1’inci Bölge Milletvekili Adayı Aydoğan Ahıakan, 1 Mayıs Emekçi Bayramı’nda Kartal’da çalışan taksicilerle bir ortaya geldi.

Taksici esnafının 1 Mayıs Personel Bayramı’nı kutlayan Ahıakan, taksicilere yönelik yürütülen çalışmaları ve ileriki periyotlarda yapılacak olan faaliyetlere ait bilgiler verdi. Ahıakan, 14 Mayıs seçimlerinde takviye istedi.

‘TİCARİ TAKSİLERDE ÖTV ALINMAYACAK’

Ahıakan, ‘Bugün 1 Mayıs Personel Bayramı, sayın cumhurbaşkanımız 1 Mayıs’ın bayram manasında yaşanması ve tatil olmasını ilan etmişti. Cumhurbaşkanımıza bu açıdan Fazla teşekkür ediyoruz. Bugün Kartal’da Eren Taksi durağımızı ziyaret ettik, esnaflarımızla bir ortaya geldik. bütün çalışan işçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma bayramlarını tekrar kutlama ediyorum. Burada Tekrar ÖTV’yle ilgili cumhurbaşkanımızın vermiş olduğu muştuyu taksici esnafımıza anlattık. Ticari taksilerde Özellikle ticari araçlarda tıpkı emsalde araçla yenilendiğinde ÖTV alınmayacak. Öte yandan Kartal teşkilatındaki arkadaşlarımızla birlikte, Özellikle esnaflarımızın ellerini sıktık. Onların bize olan taleplerini, tekliflerini ve iletmek istedikleri konuları dinlemiş olduk. Vatandaşlarımızı ziyaret ederek, cumhurbaşkanımızın selamını ilettik’ diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Şimdiki

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir