Isparta Belediyesi Bayrama hazır

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Nis 24, 2023 Yorum Yok

Isparta Belediyesi vatandaşların Ramazan Bayramı tatilini rahat bir formda geçirebilmeleri emeliyle Gerekli bütün önlemlerini aldı. Bayramın 1 ve 2. günü toplu ulaşım fiyatsız olurken, bayram müddetince hizmet verecek nöbetçi fırınlarda belirlendi.

Isparta Belediyesi cuma günü başlayacak olan Ramazan Bayramı hasebiyle, bayram öncesi, sırası ve sonrası için bir sıra önlemler aldı. Isparta Belediye Lideri Şükrü Başdeğirmen, vatandaşların rahat ve huzurlu bir ortamda bayramlarını geçirebilmeleri gayesiyle bir grup önlemlerin alındığını ve belediye olarak 24 saat aslına nazaran çalışmaların devam edeceğini, vatandaşların hizmetlerini aralıksız olarak alabileceklerini lisana getirdi.

Isparta Belediye Lideri Şükrü Başdeğirmen, Ramazan Bayramı münasebetiyle tatil sürecinde alınan önlemler ve uygulamalarla ilgili bilgiler verdi. Ramazan Bayramı hasebiyle bayramın 1. ve 2. günleri halkın ulaşımını sağlayan Kamu otobüsleri fiyatsız olacak. Birinci gün seferler saat 09.00, ikinci gün 08.30 ve bayramın nihayet günü saat 08.00’da başlayacak ve her Vakit olduğu üzere seferler 23.30’da nihayet bulmuş olacak.

Mezarlıklara fiyatsız ulaşım

Isparta Belediyesi bu bayramda da vatandaşların ebediyete irtihal eden yakınlarını kabristanlıklarda ziyaret edebilmeleri maksadıyla Kavaklı Camii önünden fiyatsız otobüs kaldırma çalışmasını devam ettiriyor. Buna nazaran Ramazan Bayramı arifesi olan 20 Nisan Perşembe günü ikindi namazının akabinde Garnizon Şehitliği, Halife Sultan ve Asri Mezarlıklara fiyatsız otobüs seferleri düzenlenecek. Zabıta Müdürlüğü, İtfaiye Müdürlüğü, Mezarlıklar Müdürlüğü, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü 24 saat temeline nazaran çalışmalarını aralıksız sürdürecek. – ISPARTA

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / siyaset

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir