İş insanı Dilek Ertek için gıyabi cenaze namazı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 14, 2022 Yorum Yok

TÜRKİYE’de dünyaca Ünlü mücevher markasının distribütörü olan Amel insanı Dilek Ertek, tatil emeliyle gittiği Haiti’de gemiden düştü. Ertek’in 20 gündür bulunamaması üzerine Teşvikiye Camii’nde gıyabi cenaze namazı kılındı.

İn insanı istek Ertek (69) bir mühlet Evvel Norwegian Spirit isimli gemi ile tatile çıktı. 25 Ekim’de gemi Tahiti’ye geldi. istek Ertek Tahiti’de Pasifik Okyanusu’na düştü. Arama çalışmaları başlatıldı. Ertek’in oğlu Gökçe Atuk da Tahiti’ye giderek arama çalışmalarına katıldı, yetkililer ile görüştü. Arama çalışmalarından Sonuç alınamayınca bugün Teşvikiye Camii’nde öğlen vakti gıyabi cenaze namazı kılındı. Cenaze namazına Amel dünyasından Fazla sayıda İsim ve istek Ertek’in yakınları katıldı. Taziyeleri Gökçe Atuk ve eşi kabul etti. Musalla taşına çiçekler ile süslenmiş istek Ertek’in fotoğrafı konuldu.

“DİLEK HER Vakit SEYAHATE ÇIKARDI, GEZMEYİ SEVERDİ”

Ertek’in arkadaşı Buket Taşdelen, “Çok uygun huylu candan bir arkadaştı. Şu anda o denli arkadaşlar bulmak Fazla güç. Ben ne olduğunu bilmiyorum yalnızca yazılanları okudum oğluna da bir şey sormadım. Şimdi hiçbir şey sonuçlanmadı. çok fazla spekülasyon yapıldı” dedi. Hayrettin Taşdelen ise “Çok üzgünüz, istek bizim 30-35 yıllık arkadaşımızdı. Bu türlü olması Fazla sıkıntı. Hususlarla ilgili bir bilgimiz yok. Dünyanın en Aka mücevher markasını Türkiye’de temsil etmek her baba yiğidin harcı değil. istek her Vakit seyahate çıkardı, gezmeyi seven bir insandı” dedi.

“HARİKA BİR KARDEŞİMİ KAYBETTİM” istek Erteki liseden arkadaşı nadir Mermerci de “55 sene, lisana kolay bir arkadaşlığım vardı. Mükemmel bir insandı. çok hoş anılarımız vardı, bana kardeşten de yakındı. kara gün dostuydu. Şahane bir kardeşimi kaybettim” dedi. istek Sabancı da, “Ölene kadar daima ona dua edeceğim onu anacağım. O da benimle Birlikte yaşayacak andıkça. Babamın ve annemin yakın arkadaşıydı. Daima adaşım kederi bana keşke bu türlü olmasaydı” diye konuştu.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Aktüel

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir