İnsanlara küsüp 32 yıl önce ormana kaçtı! Bu evden çıkan adamı ilk kez görenler şaşırıp kalıyor

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 08, 2023 Yorum Yok

Dünya genelinde farklı hayat kıssasına sahip birçok insan var. O insanlardan biri de Almanya’da yaşayan 56 yaşındaki münzevi Friedmunt Sonnemann. Bundan tam 32 Yıl Evvel insanlardan kaçarak batı Almanya, Longkamp’taki bir ormana yerleşen Sonnemann, o günden bu yana elektrik ve olağan beşerler üzere şebeke suyu kullanmadan yaşıyor.

İLK Kez GÖRENLER BÜYÜK BİR ŞAŞKINLIK YAŞIYOR

Artık bölgede Fazla bilinen ve “Gerçek hayattaki Gandalf” olarak isimlendirilen adlandırılan Friedmunt Sonnemann’ı birinci Sefer görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyorlar. Saçları ve sakallarıyla kendine has bir üslubu olan Friedmunt Sonnemann, “Hiçbir eksiğim yahut talebim yok. Yalnızca bu halde yaşamak istiyorum” tabirlerini kullanıyor.

YIKANMAK VE Yemek İÇİN YAĞMUR SUYU KULLANIYOR

İçme suyunu yakınındaki bir kaynaktan temin eden Friedmunt Sonnemann, Yemek yapmak ve yıkanmak için ise yağmur suyunu depolayarak kullanıyor. Gün içerisinde bitkilerle ilgilenen Sonnemann, Yemek olarak da pirinç ve erişteyi daha Çok tüketiyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir