Hücuma uğrayan genç bayan, sapığın cinsel organını ısırarak tecavüzden kurtuldu

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 01, 2022 Yorum Yok

Gece geç saatlerde köpeğiyle yürüyüşe çıkan Marissa, tanımadığı bir kişinin saldırısına uğradı. Saldırganın iğrenç alaka isteğine karşı koyan bayan cinsel organını ısırdı. Yaşadığı acıyla Marissa’ya saldıran sapık, genç bayanın yüzüne yumruk atmaya başladı.

“SERT BİR FORMDA ISIRIP KAÇTIM”

Fox 11 kanalına konuşan Marissa yaşadığı travmatik durumu, “Bu bireyle savaşmak zorunda kaldım. Kendimi savunmak zorundaydım. Parmaklarını boynuma dolayarak beni sırtına aldı. Parmaklarını ısırdım ve onu itmeye çalıştım. Istırap verici sıkıntı 30 dakika boyunca sürdü. Benden oral ilgi yapmamı istedi. Bu da cinsel organını elimden geldiğince Misli bir biçimde ısırıp ondan kaçma fikrini doğurdu. Lakin cinsel organında Önemli bir biçimde yaralandı ve bu durum onu daha da öfkelendirdi” dedi.

GÖRME YETİSİNİ KAYBETTİ

Kanlar içinde ve belden aşağısı çıplak halde bulunan Marissa’nın akabinde saldırgan kısa müddette yakalandı. Bahtsız bayan taarruzun akabinde yaklaşık birkaç ay kısmen Lakin kaldığını, duygusal olarak yaşadığı travmanın dışından kemiklerinin kırıldığını ve birkaç dişini kaybettiğini söyledi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir