Honda’nın Akıllı Telefon Sesli Kontrol Sistemi artık iOS’ta

Genel, Gezilecek Yerler Oca 31, 2023 Yorum Yok

Honda tarafından geliştirilen Akıllı Telefon Sesli Denetim Sistemi (HSVCS) Android aygıtların yanı Dizi artık İOS uyumlu olarak da kullanıma sunuluyor.

Honda RoadSync taşınabilir uygulaması üzerinden kullanıcıların telefondaki uygulamalara erişmelerini sağlayan Honda Akıllı Telefon Sesli Denetim Sistemi artık iOS14 ve üzeri iOS işletim sistemleri tarafından da destekleniyor.

Dünyanın önde gelen motosiklet üreticisi Honda tarafından geliştirilen Akıllı Telefon Sesli Denetim Sistemi (HSVCS) Avrupa’da Android aygıtlardan sonra İOS ile uyumlu olarak da kullanıma sunuluyor. Honda mühendislerinin geliştirdiği bağlanabilirlik sistemi daha Evvel sadece Android aygıtlar ile kullanılabiliyordu. Honda motosiklet kullanıcılarının Honda RoadSync taşınabilir uygulaması üzerinden telefonlarındaki uygulamalarına erişmelerini sağlayan Honda Akıllı Telefon Sesli Denetim Sistemi artık iOS14 ve üzeri iOS işletim sistemleri tarafından destekleniyor.

Honda Roadsync uygulaması, Honda kullanıcıları tarafından fiyatsız olarak App Store ve Play Store üzerinden taşınabilir aygıtlarına indirilebiliyor. Honda RoadSync taşınabilir uygulamasının bütün fonksiyonları, sesli komut yahut sol gidonda bulunan 4 taraflı kumanda anahtarı üzerinden yönetiliyor. Böylece şoförün akıllı telefonunu sürüş esnasında cebinde yahut depo çantasında inançlı bir biçimde saklayarak odaklanmasına takviye sağlanıyor. Honda Akıllı Telefon Sesli Denetim Sistemi, yeni CB750 Hornet, XL750 Transalp, X-ADV, ADV350, Forza 750 ve Forza 250 modellerinde standart donanım olarak yer alarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Kaynak: Carmedya.com / Araba

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir