Hadise-Reza Zarrab Mesajlarında Acun Ilıcalı Detayı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 09, 2023 Yorum Yok

Ebru Gündeş‘in Reza Zarrab’la 11 yıllık evliliği “O Ses Türkiye“de Bir arada heyet üyeliği yaptığı olay yüzünden bittiği birinci kere, geçen Yıl 17 Nisan 2021’de ortaya çıkmıştı.

Hadise’nin Reza Zarrab’ın aşk haberinin çıkmasının akabinde Amerika’da olan Amel insanıyla WhatsApp üzerinden konuşma yaptığı tezi gündeme geldi.

Dava belgesine giren yazışmalarda Reza Zarrab’ın “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ettiği Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma” dediği öne sürüldü.

CANLI YAYINDA İLETİLER OKUNDU

Reza Zarrab ve olay ortasında olduğu tez edilen yeni iletiler Söylemezsem Olmaz masasında okundu.

MESAJLARDA ‘ACUN ILICALI’ DETAYI

Ebru Gündeş’in dava açarak boşanmaya çalıştığı devirde haberler hakkında yayın yasağı getirtmeye çalışan ikilinin iletilerinde Ilıcalı hakkında da kelamlar var. Reza Zarrab iletilerde “Acun’un kalıbına tüküreyim” deyince olay de eski dostunu savunmak yerine “Sorma” diyerek Cevap veriyor.

Seren Serengil bu hususta ise “Acun gönderdi ya… O yüzden sallıyorlar” dedi

‘Hülya’ isminde bir ablası, ‘Derya’ ve ‘Murat’ isimlerinde iki kardeşi vardır.

Annesi ve babası 1972 yılında çalışmak üzere Belçika’ya gitti. Hadise, üniversite eğitimini pazarlama ve çağdaş lisanlar üzerine aldı. Müziğe olan ilgisi hasebiyle mesleğini yapmadı, ailesinin de takviyesiyle müzik eğitimi aldı.

Hadise 11 yaşındayken Ebeveyn ve babası evliliklerini sonlandırdı. 18 yaşına geldiğinde Idol yarışlarının Belçika ayağı olan Idool 2003’e katıldı. Karşılaşma sonucunda birinci 10’a giremedi Ama 6 ay sonra bir albüm teklifi aldı. Teklifi kabul etmesinin akabinde albüm hazırlıklarına başladı.

İlk müziği ‘Sweat’i 1 Kasım 2004’te single olarak satışa sundu. Mayıs 2005’te ikinci single’ı ‘Stir Me Up’ı yayınladı ve birinci klibini de bu müziğe çekti. Müzik sayesinde ismi Türk basınında yer aldı. Ekim 2005’te üçüncü single’ı ‘Milk Chocolate Girl’ü satışa sundu. Kasım 2005’e gelindiğinde birinci stüdyo albümü ‘Sweat’i yayınladı. Albümde yer Meydan ‘Ain’t No Love Lost’ ve ‘Bad Boy’ müziklerini single olarak da satışa sundu.

Şarkıcı, Eylül 2007’de ikinci stüdyo albümünün birinci single çalışması ‘A Good Kiss’i yayımladı ve klibini İstanbul’da çekti. Şubat 2008’de albümün ikinci single’ı ‘My Body’ yayınlandı. Müziğin klibi Şenol Korkmaz direktörlüğünde çekildi.

Haziran 2008’de yayımlanan Serdar Ortaç albümü Nefes’te yer Meydan ‘Düşman’ müziğinde düet müzikçisi olarak yer aldı. Tıpkı ay içinde ikinci stüdyo albümü ‘Hadise’yi piyasaya sürdü. Albümdeki 10 müziğin kelamlarını Yves Gaillard ile Bir arada yazdı. Bunun yanı Dizi ‘A Good Kiss’ müziğinin Türkçesi olan ve Sezen Aksu tarafından yazılan ‘Deli Oğlan’ı da albüme ekledi

Ağustos 2008’de, MTV Avrupa Müzik Ödülleri’nde En Yeterli Türk Müzikçi kategorisinde Namzet olarak gösterildi Lakin mükafatı Emre Aydın kazandı.

EUROVISION’A KATILMA SÜRECİ

Hadise’nin 2009 Eurovision Müzik Müsabakası’nda Türkiye temsil edebileceğine dair birinci haberler 2007 yılının sonlarında çıktı. Ekim 2008’de müzikçinin 2009 Eurovision Müzik Müsabakası’nda Türkiye’yi temsil edeceği açıklandı. 31 Aralık 2008’de, Sinan Akçıl ve Stefaan Fernande ile Birlikte Karşılaşma için oluşturduğu ‘Düm Biricik Tek’ müziğini birinci Kez TRT’de seslendirdi.

16 Mayıs 2009’da Rusya’nın başşehri Moskova’da düzenlenen yarışta Azerbaycan, Belçika, Birleşik Krallık, Fransa, İsviçre ve Makedonya’dan tam puan aldı; toplamda 177 puana ulaşarak, Norveç, İzlanda ve Azerbaycan’ın akabinde dördüncü oldu.

HADİSE’NİN özel YAŞAMI

1985 doğumlu olan Hadise, 2022 yılı prestijiyle 37 yaşındadır

Hadise, 30 Nisan 2022’de Amel insanı Mehmet Dinçerler ile evlenmiştir. İkili, 30 Eylül 2022’de boşandı.

Kaynak: Snob Magazin / Magazin

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir