Genç kadın iş görüşmesinde sorduğu tek soruyla işe alındı: Herkesin öğrenmesi gerek

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Oca 10, 2023 Yorum Yok

İş görüşmelerinde gerek patronların gerekse de adayların kullandığı sözler Aka Ehemmiyet taşıyor. Jennifer Reardon isimli bayan da TikTok üzerinden çektiği görüntüde, Amel görüşmesi sırasında Daimi işe yarayan sihirli bir cümleyi takipçileriyle paylaştı.

“GENELDE GÖRÜŞME BİTERKEN SORUN”

Jennifer şöyle konuştu: “Görüştüğüm her iş, bunu söylediğim yerde işi kaptım. İş görüşmesini bitirmeden Evvel onlara soracağınız nihayet soru, ‘Benim hakkımda, bitirmeden Evvel ele alabileceğimiz rastgele bir kaygınız Mevcut mı?’ olmalı”

Jennifer, takipçilerine bir röportajdaki rastgele bir patronun sizinle ilgili tasaları olacağını ve onları potansiyel olarak yatıştırabileceğinizi söyledi.

200 BİNDEN Çok BEĞENİ ALDI

Ve onlara hitap etmeyi bitirdiğinizde, hiçbir telaşları kalmayacak ve işi aldığınızı söyleyen çağrıyı alacaksınız.” Jennifer’ın görüntüsü, TikTok’ta 1,8 milyondan Çok görüntülenme, yaklaşık 200.000 zevk ve binden Çok yorumla viral oldu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir