Evlerinde gariplik hisseden aile bebek odasına koydukları kamerada gizemli eli gördü

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 18, 2022 Yorum Yok

İngiltere’de yaşayan bir ailenin başına gelen olaylar, toplumsal medyada günün en Fazla konuşulan konusu haline geldi. Deanna isimli bayanın toplumsal medya hesabından aktardığı olaya nazaran aile üyeleri, meskenlerinde üst üste gariplikler hissetmelerinin üzerine bebeklerinin odalarına bir kamera yerleştirdi.

GÖRÜNTÜLER DEHŞETE DÜŞÜRDÜ

Deanna ve eşi, kamera kaydını izlediklerinde dehşete düştü. Zira bebeğin odasındaki dolap Evvel bizatihi açıldı. Sonrasında ise gizemli bir elin, bebeğin yatağının etrafında gezdiği görüldü.

“SABAH UYANDIĞINDA DAİMA ŞİKAYET EDİYORDU”

Olay hakkında açıklamada bulunan Ebeveyn Deanna, “Kızım sabahları uyandığında Daimi yüzünün ağrıdığından ve birilerinin kendisini çekiştirdiğinden şikayet ediyordu. Biz de kızımıza ne olduğunu anlamak için bu türlü bir metot izledik ve Laf konusu manzaralarla karşılaştık” dedi.

EVDEN TAŞINMAYA KARAR VERDİLER

İzledikleri manzaralar nedeniyle dehşete düşen aile, meskenden taşınmaya karar verdi. İmajları izleyen toplumsal medya kullanıcıları ise Ufak kızın muhakkak yalnız bırakılmaması tavsiyesinde bulundu.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir