Evin bahçesindeki yılan ihbarına giden yetkili, hayvanın büyüklüğü karşısında geri adım attı

Açık Hava Etkinlikleri, AVM ve Mağazalar, Genel, Gezilecek Yerler, Tiyatro ve Konserler, Ulaşım ve Transfer Hizmetleri, Yiyecek İçecek Kas 07, 2022 Yorum Yok

Boa yılanlarıyla Ünlü Florida’da Enteresan bir olaya rastlandı. Çocukluğundan bu yana boğa yılanlarıyla ilgilenen Florida Balık ve Yaban Hayatı Müdafaa Komitesi’nden Mangrum bölgedeki bir ihbara gittiğinde daha Evvel hiç karşılaşmadığı büyüklükte bir yılanı görmesi nedeniyle Aka bir şaşkınlık yaşadı.

TAM 75 KİLO ÇIKTI

Karşısında dev bir boa yılanı görmesinin akabinde Evvel Geri çekilen Mangrum daha sonra arkadaşlarının da yardımıyla yılanı ensesinden tutarak Denetim altına almayı başardı. Tartıya konulan yılanın 75 kilo çıkması ise daha Aka bir şaşkınlık yarattı. Zira şu anne kadar kaydedilen en Aka boa yılanının 91 kilo olduğu biliniyordu. Bu da Mangrum’un yakaladığı yılanın dünyanın en Aka yılanlarından biri olduğuna işaret ediyordu.

ZEHİRLİ DEĞİLLER lakin AVLARINI BOĞARAK ÖLDÜRÜYORLAR

Boa yılanlarının genelde zehirli olmadıkları biliniyor lakin uzmanlara nazaran şu anne kadar boa yılanının elinden kurtulan Çok hayvan olmadığı da Anlatım ediliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir